Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
SUPER!! wątek zamknięty ja polecam !! dzieki panu Michalowi, zdalem , ale nie tylko to~! bo rownierz...
~kursant
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 grudnia 2007

Świetne wątek zamknięty Gorąco polecam ten ośrodek! Teorie miałem na przymorzu, świetni wykładowcy i...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 grudnia 2007

Polecam! wątek zamknięty Niedawno skończyłam tą szkołe i bardzo ją polecam. Nauczyciele są fajni jak...
~Uczennica2142
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 grudnia 2007

profesjonalne kursy wątek zamknięty jako jedyna szkoła, BCJ ma w swojej ofercie kurs angielskiego dla spedytorów...
~q
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 grudnia 2007

Za pierwszym razem wątek zamknięty Zdałem B za pierwszym razem. Dzięki ABC:) Super poprowadzona teoria i świetni...
~Jacek Zdrojewski
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 grudnia 2007

Udało się! wątek zamknięty Niesamowita atmosfera,mili ludzie,ogromne możliwości! Z całą pewnością mogę...
~Ania Z. ;)
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 grudnia 2007

jestem zadowolona wątek zamknięty Osobiście jestem zadowolona. Mnie brak szatni wcale nie...
~Nati
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 grudnia 2007

Polecam wszystkim:) wątek zamknięty Szukasz szkoły tanca?? To sie nie zastanawiaj, napewno nauczysz sie poruszac...
~Ja:)
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 grudnia 2007

Niemożliwe stało się możliwe!!!!!!!!!! wątek zamknięty Dzisiaj zdałam egzamin za pierwszym razem!! Wszystko zawdzięczam mojemu...
~SYLWIA KOZŁOWSKA
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 grudnia 2007

TO BYŁA WIELKA POMYŁKA!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Zapisałam sie na kurs w tym ośrodku bo jak zapewniał mnie sam kierownik miał...
~KURSANT
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 grudnia 2007

ekonometria pomoge w ekonometrii, solidnie 503 67 36 00
kondzio
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 grudnia 2007

carusek the best wątek zamknięty Witam, potwierdzam opinie oni sa THE BEST, zarówno kurs jak i ekipa....
~szczęściara
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 grudnia 2007

studia :) czy są takie kierunki? chcialabym się dowiedzieć czy w Trójmieście jest gdzies wydział dzienny...
~yoaska
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 listopada 2007

ZA PIERWSZYM RAZEM wątek zamknięty Miałem przyjemność szlifować swoje umiejętności pod czujnym okiem KRYSTIANA....
~Jacek O.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 grudnia 2007

polecam wątek zamknięty szkoła godna polecenia. solidni nauczyciele. ceny przestępne
~MW
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 grudnia 2007

Polecam... wątek zamknięty ...przede wszystkim dlatego, iż szkoła uczy swobodnej konwersacji poprzez...
~Violetta
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 grudnia 2007

szkoła dla każdego wątek zamknięty fajna szkoła, fajni nauczyciele, niskie ceny :-)
~raj
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 grudnia 2007

Szkoła dla każdego wątek zamknięty fajna szkoła, fajni nauczyciele, niskie ceny :-)
~raj
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 grudnia 2007

Best wątek zamknięty Poldek uczy Cie jak zostac proesjonalista za kierownica, wiec nie zastanawiaj...
~Sieradzki
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 grudnia 2007

super wątek zamknięty zdalem za pierwszym :)
~kierowca
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 grudnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
52150

postów

37628

wątków

do góry