Widok

Nauka języka angielskiego - proszę o opinie na temat szkół w Baninie.

Banino Temat dostępny też na forum:
Witam, czy ktoś mógłby się podzielić opiniami na temat szkółek językowych w Baninie, chodzi mi o język angielski. Chciałabym zapisać dzieci w wieku 6 i 9 lat do szkółki, albo może polecicie kogoś do nauki indywidualnej w domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
język angielski na 6
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje dzieci chodza wprawdzie nie na angielski, ale do przedszkola Kreatywna Edukacja (w ktorej tez dziala szkola jezykowa) i efekty sa super, zaskakuja mnie znajomoscia slowek i zrozumieniem tego, co do nich mowie po angielsku :) tak wiec polecam sama placowke, podejrzewam ze zajecia z angielskiego w szkole dzialajacej jako czesc tej placowki sa na rownie dobrym poziomie jak te, w ktorych uczestnicza moje dzieci w ramach zajec przedszkolnych/zerowkowych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam szkołę szóstkę na Borowieckiej, blisko szkoły, mają możliwość odbioru dziecka ze szkoły i zaprowadzenie na zajęcia u nich.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeśli chcesz uczyć dzieci w domu to jest spory wybór różnych fiszek dla dzieci, np. obrazkowych, sama kupiłam dla dzieci w biedronce były po jakieś 6 złotych (są w takim niebieskim opakowaniu)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Moje dzieci uczęszczają na angielski do Kreatywnego i jest ok. Grupy małe, zajęcia ciekawe i widoczne są efekty:)Jeżeli jest potrzeba, to zabierają dzieciaki ze szkoły i dowożą na zajęcia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

Łukasz Ch. - ocena (3 odpowiedzi)

Nienawidzę egzaminatorów , myślą że mają władzę i wszystko im wolno . Pord w Gdyni i Gdańsku...

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

kadry i płace, księgowość - nauka (3 odpowiedzi)

Powiedzcie mi, jak najlepiej nauczyć się kadr i płac oraz księgowości samemu w domu? Idę co...

do góry