Widok

Nie polecam i przestrzegam.

Skończyło się na 3 wizytach każda po około 200zł i pogorszeniem stanu zdrowia zwierzęcia. Na szczęście zmieniliśmy klinikę. Nie polecam, Drogi (skąd te ceny??), zadufany w sobie niestety, gdyby miał więcej pokory może by Pan Pikiel więcej widział. Jeszcze raz nie polecam i juz zdania nie zmienię. Przestrzegam innych.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: -
 
jakość usług: 1
 
podejście do zwierząt: -
 
pomoc merytoryczna: -
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Trudno mi się ustosunkować do konkretnej sytuacji. Anonimowość wypowiedzi uniemożliwia identyfikację przypadku. Daleki jestem od twierdzenia, że nigdy się nie mylę. Jednak 30 lat praktyki w zawodzie daje podstawę do poczucia pewności, która może być interpretowana jako zadufanie w sobie. Czym dłużej pracuję, tym większą mam pokorę co do swojej wiedzy i nieprzewidywalności ostatecznego wyniku leczenia, mimo prawidłowego postępowania. Przykro mi,że nie udało mi się pomóc pani/pana zwierzęciu. Cieszę,się, że innemu lekarzowi udało się go wyleczyć.
Co do cen, to są one kształtowane przede wszystkim na podstawie realnych kosztów prowadzenia działalności, inwestycji w sprzęt, kosztów szkoleń ( w większości zagranicznych), wynagrodzenia personelu i mojego. Nie ukrywamy ceny w trakcie rejestracji pacjenta. Cennik usług wywieszony jest także w poczekalni. Wynagrodzenie za usługę weterynaryjną w Polsce, zgodnie z ustawą, jest wartością umowną.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 5
do góry