No To Cyk

Bary przekąskowe

Gdańsk, Chlebnicka 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rewelacja!! wątek zamknięty Super knajpka. Siostrzana wersja warszawskiej "Mety". Miła obsługa, fajny...
~Dzasta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 lipca 2012

Bardzo fajne miejsce wątek zamknięty W tym lokalu bylam pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona, fajna muzyka,...
~Beatris
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 lipca 2012

całkiem fajnie wątek zamknięty Nareszcie alternatywa do po-imprezowego kebaba!! Przepyszne dania, tatar i...
~Zuzka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 lipca 2012

Bardzo pozytywne wrażenia wątek zamknięty Widać że konkurencja tego lokalu nie śpi dając takie opinie:) Bardzo miło...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 maja 2012

Nostalgia i niezła zabawa :-) wątek zamknięty Nikt nie napisał o muzyce, a jest właśnie z tamtej epoki. Stare kawałki...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2012

Polecam młodym. wątek zamknięty Fajny klimat, dobre ceny a sałatka jarzynowa pierwsza klasa! Na minus...
~Sarna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2012

Rewelacja ! wątek zamknięty Świetny klimat i naprawdę godna pochwały obsługa. Polecam wszystkim !
~autor
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 marca 2012

NIE UDANA PODRÓBKA BIAŁEGO WINA W SOPOCIE wątek zamknięty Tak jak w nagłówku. Menu całkowicie ZERŻNIĘTE z Białego Wina w Sopocie....
~Gośc
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 stycznia 2012

Mistrzostwo wątek zamknięty Dużo serca i pracy włożonej w tę knajpę. Młodych przyciąga cena, natomiast...
~Gal Anonim
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 lutego 2012

Spodziewalem się więcej... wątek zamknięty Jest poprawnie. Obsługa miła, wystrój taki sobie- zero oryginalności, potrawy...
~Jack Daniels
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 lutego 2012

Super wątek zamknięty Super Knajpa , super wystrój , co tu dużo gadać po prostu "No to cyk" !
~Klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 lutego 2012

Cudownie! Fenomenalnie! Fantastycznie! wątek zamknięty W końcu mamy w Gdańsku miejsce, godne uwagi i polecenia. Tak mogę zacząć...
~Klientka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 stycznia 2012

Nareszcie!!!! wątek zamknięty Knajpa ma u mnie wielkiego plusa. Takiego miejsca mi brakowało na tej nudnej...
~Lukadopulos
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 stycznia 2012

Super miejsce wątek zamknięty Polecam serdecznie wszystkim. Czuć fajny klimat prlu. Ceny są rewelacyjne -...
~qgp
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 stycznia 2012

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Wstąpiłem kilka ze znajomymi po prostu żeby sobie pogadać i przy okazji napić...
~gal anonim
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 stycznia 2012

Takich miejsc brakowało w centrum Gdańska wątek zamknięty Przyjemne miejsce, ciekawy klimat, ceny zawrotne! Polecam wszystkim :)
~Karola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 stycznia 2012

??? - opinia wątek zamknięty Idea lokalu wydaje się ciekawa. Niestety, kilkukrotnie przechodziłem się...
~???
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 stycznia 2012

No to cyk! wątek zamknięty Wstąpiłam z koleżanką przypadkiem, bo nowe miejsce, bo nie byłyśmy i... Od...
~Klientka :)
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 stycznia 2012

Przyjemny lokal wątek zamknięty Przyjemny lokal z ciekawym wystrojem i klimatem PRL. Obsługa miła ceny OK, co...
~Luźny
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry