Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zamówiłem zabudowę futryny i jestem zadowolona z efektu koncowego wątek zamknięty Witam wszystkich zainteresowanych efektem końcowym czyli dobrym samopoczuciem...
~Jasia m
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 września 2017

Niesolidna firma wątek zamknięty Drodzy Państwo, Decydując się na usługi firmy Nowy Horyzont ,Pan Andrzej,...
~Niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2017

Nalepsza zabudowa futryny metalowej w mieszkaniu na falowcu wątek zamknięty Firmę tę polecił mi mój znajomy, który korzysta z ich pomocy od wielu lat....
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2017

Moje mieszkanie zyskało nowy blask dzięki nowemu Horyzontowi wątek zamknięty Chciałbym bardzo podziękować za profesjonalną robotę jaką wykonał Rafał z...
~marek Kolorczyk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2017

Gorszej firmy wybrac nie moglem wątek zamknięty Pomiar poszedl bez zadnych zarzutów pan Adam wydaję się byc bardzo mila...
~Zły
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 lipca 2017

Bardzo udana zabudowa futryn na stare oscierza wątek zamknięty Gdy porazpierwszy usłyszałem o tej metodzie wymiany drzwi i f utryny...
~Mariusz Archem
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 lipca 2017

Bardzo dziękuje za profesjonalną wymianę drzwi oraz zabudowę futryny wątek zamknięty witam serdecznie i dziękuję za dokonane pracę w moim mieszkaniu. nie wiem co...
~Arkadiusz Miglanc
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 lipca 2017

Drawex wątek zamknięty Witam skorzystałam u usług firmy Drawex i jestem bardzo zadowolona. Pomiar i...
~Zadowolona klientka
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2015

Wykonanie usługi bezbłędne szkoda że oczekują za swoję pracę pieniądze wątek zamknięty Dzwoniąc do firmy myślałem że, wykonają mi usługę w terminie i się nie...
~Romek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 marca 2017

Drzwi do nowego domu, zamontowane przez Firmę NOWY hORYZONT wątek zamknięty Firmę Nowy Horyzont Gdynia mogę polecić wszystkim z czystym sumieniem oraz...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 marca 2017

Nalepsza oferta jaką spotkałem na lokalnym rynku serdecznie polecam wątek zamknięty Firma fachowa, nie to co konkurencja !! Odrazu widać profesjonalne podejście...
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 marca 2017

Nie polecam omijać szerokim łukiem wątek zamknięty Firma usterka !! Dramat ledwo co przywieźli drzwi i chcieli gotówkę za drzwi...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 lutego 2017

absolutnie odradzam wątek zamknięty nierzetelna firma:zamówiona usługa w październiku z terminem realizacji do...
~kobieta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 stycznia 2017

Wszystko od początku do końca według planu wątek zamknięty Jak widzę że ktoś narzeka na nie istniejące problemy to mam wrażenie że...
~arcoragdansk@gmail.com
4

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 listopada 2016

Odradzam!!! wątek zamknięty Zamówiłem u tej firmy drzwi wejściowe w siedzibie jaką mają w Tesco przy ul....
~Niezadowolony
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 grudnia 2016

Apel do meblarzy z Gdyni - zajmijcie się meblami w kuchni, zabudowę dzwi pozostawcie specjalistą wątek zamknięty Bardzo dziękuję za odwiedzenie mojego Apelu do anonimowrgo kułka Meblarzy z...
~Jan Masojć
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 grudnia 2016

Odradzam!! wątek zamknięty Radzę szerokim łukiem omijać te firmę, same problemy od początku zawarcia...
~Monika
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2016

Nie polecam - nie wykonują umowy ! wątek zamknięty Osobiście jestem zażenowana firmą. Została podpisana umowa dotycząca montażu...
~obserwator
6

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2016

Monataż drzwi na osiedlu Nowy Horyzont wątek zamknięty Nowy Horyzont to osiedle zlokalizowane na granicy gdańskiej dzielnicy...
~Janusz Mazurkiewicz
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2016

Usługa zrealizowana odbiorca zadowolony serdecznie polecam dobre usługi wątek zamknięty Chciałbym bardzo podziękować za sprawne i czyste wykonanie usługi wymiany...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry