Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Profesjonalna i bardzo mila obsluga.Rewelacyjne zabiegi na twarz i na cialo...
~Elzbieta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 stycznia 2013

Polecam to miejsce wątek zamknięty Z wielką przyjemnością wystawiam komentarz! Jestem bardzo zadowolona...
~ewelina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 stycznia 2013

OTC wątek zamknięty Fantastyczna jest prowadzona tam terapia falami akustycznymi. Pomogła mi w...
~Karolina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 stycznia 2013

Niesamowite! Jestem pod wrażeniem. wątek zamknięty Zawsze byliście perfekcyjni, ale ta nowa siedziba !!! REWELACJA ! Nie...
~Anna R
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 grudnia 2012

Antiaging Centrum Urody, Odchudzania & Spa 'OTC Online' wątek zamknięty jestem zadowolona z usług gabinetu OTC Onlice. Zawsze profesjonalna obsługa....
~zoska0021
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 grudnia 2012

jestem b. zadowolona i polecam wątek zamknięty Chodzę na laser puls i jetm efekty mam super. Depilacja nie boli i nie parzy...
~Zu
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 lutego 2011

Dietetycy,leczenie otyłości wątek zamknięty Bardzo cieszę się,że trafiłam do OTC. Zostałam profesjonalnie obsłużona. A...
~Ola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 grudnia 2012

OTC wątek zamknięty Bardzo przyjemne miejsce, korzystałam z róznych zabiegów i bardzo mi sie...
~Klas34
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 października 2012

Zdecydowane tak. wątek zamknięty Bywam w otc regularnie i całkowicie zgadzam się z pozytywami. Rewelacyjna...
~Jola B
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 października 2012

Kubiak - opinia wątek zamknięty Witam. Miałam przyjemność skorzystać z waszych usług. Usuwałam u państwa...
~Kubiak
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 października 2012

Fajnie, że jesteście! wątek zamknięty Witam ponownie! ...ooo przeczytałam na forum kilka negatywnych opinii ...cóż...
~gosiaczek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 września 2012

Super relaks wątek zamknięty Bardzo lubię chodzić do tego SPA. Regularnie odwiedzam je z przyjaciółką....
~Kornelka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 września 2012

...Fajnie, że jesteście! wątek zamknięty Witam i pozdrawiam przemiły personel OTC Pakiet młodości otrzymałam na...
~Gosiaczek
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 marca 2012

Polecam, polecam, polecam. wątek zamknięty Witam, z przyjemnością podzielę się opinią na temat OTC w Gdyni. Moja opinia...
~m. jakub
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 marca 2012

Byłam i potwierdzam że warto wątek zamknięty moim zdaniem rewelacyjne miejsce. Poleciła mi koleżanka z pracy. Poszłam na...
~oyster
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 marca 2012

Dlaczego nie dajecie nic na gruponie? wątek zamknięty Korzystałam z waszego centrum kilka razy z grupona. Zabiegi są super, ceny na...
~fanka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 marca 2012

Idealne miejsce dla ceniących jakość i wysoki poziom wątek zamknięty jestem wymagającym klientem. Uważam, że jeśli już wydaję pieniądze to wolę...
~Ania
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 lutego 2012

Bardzo polecam ten salon wątek zamknięty Moim zdaniem to jeden z najlepszych salonów w Gdyni w jakich byłam ( a byłam...
~B. Ost
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 lutego 2012

polecam jet i fadiofrekwencje wątek zamknięty chodze na zabiegi dysza jet i radeiofrekwencje na twarz. rewelacyjne...
~jolanta grzybowska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 stycznia 2012

Wspaniała obsługa, doskonałe zabiegi, świetne efekty wątek zamknięty Jestem klientką OTC od roku. Moje wrażenia są bardzo pozytywne. Miałam okazję...
~marwes
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
195

postów

95

wątków

do góry