Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Doskonały standard i obsługa. Jestem na tak :) wątek zamknięty Miałam robione: odchudzanie (stymulacja, ultradźwięki i fale) i zmarszczki...
~Anka Gron
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 stycznia 2010

Niesamowicie miłe miejsce, polecam. wątek zamknięty Hcodzę tu regularnie od miesiąca na cellulit. Efekt bardzo dobry. Jestem...
~H. Zygadło
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 grudnia 2009

Odpowiednie miejsce dla każdej kobiety wątek zamknięty Korzystałam z zabiegów laserowych w tym salonie. Wszystko w jak najlepszym...
~zadowolona :)
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 grudnia 2009

Godne polecenia pod każdym względem wątek zamknięty Miła atmosfera, świetna organizacja pracy, doskonała kompetentna obsługa,...
~Elżbieta M.
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 listopada 2009

BARDZO JESTEM ZADOWOLONA wątek zamknięty Bardzo jestem zadowolona. Dostałam zaproszenie na darmowy zabieg próbny i...
~Mika
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2009

Gratulacje za efekty, klimat i obsługę! Same szóstki wątek zamknięty Przyznaję, że byłam bardzo sceptycznie nastawiona do tego typu zabiegów....
~Ewelina
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 czerwca 2009

Serdecznie pozdrawiam Panie z OTC! Dziękuję za pomoc. wątek zamknięty Bardzo dziękuję za pomoc w znacznym zmniejszeniu moich zmarszczek. To był...
~Mirka R.
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 czerwca 2009

Super fajne miejsce. wątek zamknięty Bardzo miłe Panie. Świetna atmosfera. Super zabiegi. Sprawdziłam i jestem...
~Kowalska. A
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 maja 2009

Polecam bez wahania. wątek zamknięty Centrum bardzo przyjemne. Personel rzeczywiście kompetentny. Obsługa grzeczna...
~Hanka M.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2009

Bardzo polecam! wątek zamknięty Miałam problem z cerą, po zabiegu RF z mezoterapią jest widoczna poprawa....
~Ewa
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 marca 2009

Potwierdzam .. bardzo fajne miejsce. wątek zamknięty Super klimat, dobre ceny, świena muzyka, wyśmienita obsługa. Warto tam...
~Anna Zielińska
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 lutego 2009

Super! wątek zamknięty Jestem po pierwszym miesiącu zabiegów wyszczuplających i już są widoczne efekty!
~G. Wianecka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 stycznia 2009

Warto! wątek zamknięty W chwilę po rzuceniu palenia poddałem się zabiegom RF i elktrostymulacji.Od...
~Darek
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 stycznia 2009

Suuuper :) wątek zamknięty Bardzo mila atmosfera, zabiegi bardzo dobrze działające. Poprawia się wygląd...
~eve
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 stycznia 2009

Very nice place to be wątek zamknięty Hello, Permanently living in Sweden, I don’t speak much Polish so...
~Ulrike
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 grudnia 2008

Gratulacje wątek zamknięty Jestem pełna podziwu! Udało się Państwu stworzyć wyjątkowe miejsce. Jestem...
~monika M
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 grudnia 2008

Rewelacyjne miejsce na wysokim poziomie wątek zamknięty Brawo dla Pan, miło, czysto, sprawnie ale intymnie i dyskretynie. Miejsce...
~D. Talgaartd (SF)
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 grudnia 2008

doswiadczenie, profesjonalizm, skutecznosc - brawo! wątek zamknięty Pragne Wam serdecznie podziekowac za to ze dzieki Waszym staraniom odzyskalam...
~M K
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 grudnia 2008

Cudowne miejsce wątek zamknięty jestem stała klientka salonu od 2 lat. O sile tego salonu swiadczy...
~Teresa Kowalska
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 grudnia 2008

Dziękuję ! wątek zamknięty Drogie Panie z OTC, bardzo serdecznie dziękuję za miłą atmosferę,...
~A.Michałowska 00345
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 grudnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
195

postów

95

wątków

do góry