Widok

Odradzam firmę Vectra, ciągłe awarie i przerwy w dostępie do usług

Od kiedy przejęli firmę Biall-net na Morenie z dostępem do internetu zaczęły się ciągłe problemy. Awaria goni awarię, przerwy w dostępie do usług są dosłownie co chwilę. Powoli już się z tym pogodziłem, byle do końca umowy. Jednak ostatnio przebrała się miarka. W mijającym tygodniu chyba we wtorek lub środę nie było Internetu od wieczora do rana. W kolejnych dniach działał on w kratkę. Dzisiejszej nocy problemy, dzisiejszego dnia praktycznie w ogóle nie działa od dwóch godzin jak chcę skorzystać. Ogólnie dużo przebywam poza domem a i tak ciągle natykam się na problemy z internetem jak już chcę skorzystać. Współczuję tym osobom co muszą korzystać z internetu na bieżąco w ciągu dnia, Ci to już w ogóle muszą mieć anielską cierpliwość. Zresztą nie tylko ja mam problemy, wystarczy spojrzeć na średnią ocen.

Jednym słowem: ODRADZAM
Moja ocena
obsługa: 3
 
oferta: 1
 
jakość usług: 1
 
awaryjność: 1
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 1
 
1.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Michal, awarie nie są naszym celowym działaniem. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. W przypadku dalszych utrudnień, prosimy o skontaktowanie się z nami na adres gdanskpomoc@vectra.pl.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mam podobne odczucia jak Ty, dostęp do internetu oferowany przez vectre na Morenie jest po prostu śmieszny. Prędkość jaką mam nie jest nawet zbliżona do tej na którą podpisywałem umowę (100mb). Kilkakrotnie już zgłaszałem problemy na infolinii, ale zawsze mimo nawet 30 min spędzonych na telefonie, nie było poprawy bądź była krótkotrwale a po 2 dniach problemy pojawiają się znowu.
Nie jestem wstanie zrozumieć jak mimo infrastruktury przejętej po Biall-necie jakość usługi mogła się tak pogorszyć.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystko się zgadza jak opisujesz! Też mnie przejęli z Biall netu i niestety to jest jakaś paranoja. Vectra to jest naprawdę najgorszy usługodawca jakiego miałem. Non stop przerwy w dostawie internetu lub spowalniają do 5Mb/s lub nawet niżej. Dzięki Vectrze strony mi sięotwierają tak długo że mogę zrobić sobie drinka, odlać się i wypakować zmywarkę po skończonym praniu. Żenada - jednym słowem. Nie polecam nikomu Vectry
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry