Widok

Ogłoszenia parafialne

Czy ktoś orientuje się gdzie został otwarty lub czy ktoś otwiera żłobek w Baninie, ksiądz ogłaszał chyba 2 tyg, temu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na sosnowej - wiem to z internetu, nie z kościoła;):D http://przedszkolebanino.pl/zlobek/kontakt/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
żłobek ten działa już od zeszłego roku, dziecko było w tej grupie teraz jużw starszakach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie ten żłobek działa już trochę, a mi chodzi o nowo otwierany lub otwarty żłobek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w żukowie będzie nowo otwarty żłobek i przedszkole Bocianowo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie znam żłobków w Baninie ale nasz syn chodził do żłobka w osowej Calineczka i miał 3,5 mies i jesli chodzi o żłobek i personel to mogę tylko chwalić...:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No tak, a na stronie internetowej parafii nie ma żadnych ogłoszeń z niedziel październikowych, ostatnie to z końca września. Trzech księży i każdy z epoki przedinternetowej!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A może mają ciekawsze zajęcia niż pisanie na stronie parafii...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Maja maja jeden śpi ciagle, drugi organizuje przez rok wycieczki a trzeci ma parafie nal głowie i już nie ma siły na ińternet
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
żłobek na Sosnowej to oddział przedszkola w Novello, radzę najpierw poszukac opinii rodzicow na temat tej placówki na forum...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przynajmniej dzieci w miarę bezpieczne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

do góry