Widok

Osiedle Habenda

Zakoniczyn Temat dostępny też na forum:
Osiedla Habenda to zespół - docelowo - dwunastu kameralnych trzypiętrowych budynków wielorodzinnych powstających w rejonie ulicy Wielkopolskiej w Gdańsku. W ramach inwestycji deweloper oferuje mieszkania dwu-, trzy-, i czteropokojowe. Teren osiedla zajmie obszar o powierzchni 4 ha, który oprócz budynków przeznaczony zostanie pod place zabaw dla dzieci oraz zróżnicowaną zieleń i małą architekturę. W 2011 roku na osiedlu oddane zostały dwa budynki, kolejne dwa w 2012 roku, ostatecznie ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Habenda

Kupiłem mieszkanie na Habendzie w zeszłym roku. Duże odległości między budynkami, ładne widoki i przede wszystkim .... cisza.
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 3

Osiedle Habenda

Mam mieszkanie na Habendzie od sierpnia zeszłego roku. To kolejne (trzecie) moje mieszkanie kupione w Allconie. Tym razem też się nie zawiodłem.
Bardzo dobra jakość. Od czasu oddania do użytku Al. Vaclava Havla dużo krócej dojeżdża się do centrum Gdańska.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Habenda

Jestem nowym właścicielem mieszkania na Habendzie i puki co jestem bardzo zadowolony, co prawda mogłoby być więcej autobusów :P Ale nie ma co się czepiać.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Habendka

Mieszkamy już 2,5 roku. Do o koła cisza spokój. Parking ze szlabanem na pilota, mała liczba sąsiadów (łatwiej się poznać, zaprzyjaźnić). Pod samym "nosem" Biedronka, a 300m dalej piękna górka na zimowe szaleństwo dzieci na sankach.
Polecam
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Szczęśliwy mieszakniec..;)

Witam z końcem 2011r zamieszkaliśmy na os.Habenda ,fakt że dojazd z centrum lub do daje jeszcze trochę do nadrobienia,ale jest coraz lepiej.. jesteśmy bardzo szczęśliwi i zadowoleni,tylko niech na razie z tą budową kolejnego kościoła w Gdańsku się nie spieszą..;)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Habendziak:)

Trafny wybór. Wykończenie całkiem niezłe, sklep w końcu blisko, autobusy też są i niedługo będzie tramwaj:) Prawie wszystko całkiem spoko;)
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie chcę nikogo martwić, ale.... jak zbudują Nową Świętokrzyską i Nową Niepołomnicką..

to za oknami będą mieli Państwo hałas samochodów i smrodek spalin.....
Obie ulice będą miały 2x2 pasy i opodal będzie duuuże skrzyżowanie tych dróg
Zanim zdecydujemy się na zakup mieszkania, zachęcam wszytskich do czytania Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gdańska.
Na pocieszenie można dodać, że te N. Świętokrzyską zbudują dopiero za około 5-10 lat.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 24

Ludzie umieja czytac, nie martw sie...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
myślę, że to akurat zaleta, bo będzie lepszy dojazd do centrum miasta.. poza tym teraz od wielkopolskiej też jest hałas, jak nie będzie n. świętokrzyska zbudowana to będą korki na wielkopolskiej i wtedy dopiero będzie smród spalin...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Eurostyl ma osiedle przy Obwodowej i jakos tam ludzie zyja.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

NIE RYZYKOWAŁEM - WYBRAŁEM ALLCON

Pełno na zakoniczynie inwestycji deweloperskich ; napchany dom na domu , widok na okna sąsiada ; przed budynkami gąszcz krzaków ,że niby zieleń a za przeproszeniem na placu zabaw samotna hustwka ( patrz południowe) a tu zieleń , 2 duże place zabaw, urzadzenia fitnes a jakie klatki schodowe. Warto troche dopłacić aby mieszkać po ludzku
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5

Habenda

Kupiłem mieszkanie pod koniec zeszłego roku, zakup uwazam z udany, jestem zadowolony z mieszkania. Bardzo profesionalan obsługa ze strony pracowników Alcon. Polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

HEH

Habenda nie jest na zakoniczynie ;/
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odpowiedź redakcji:

Dziękujemy za sugestię. Lokalizacja została poprawiona zgodnie z naszą mapą.

...

Habenda również nie należy do Łostowic.... ;/ wg oficjalnej mapy gdańska dostępnej na gdansk.pl terytorialnie należymy do Chełmu....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Habenda

My również mieszkamy na habendzie 1,5 roku polecam wszystkim cisza spokój zielone tereny.Spore odległości między budynkami.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
na tym osiedlu troszkę dalej są budynki z elementem nie polecam kradną; ludzie próbują sprzedać ale lipa radzę uwarzać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
można wiedzieć o jakie budynki chodzi?
przymierzam się do zakupu mieszkania i martwi mnie ta opinia..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kradzieże są na każdym nowym osiedlu głównie z winy samych mieszkańców (np pozostawienie wkładek budowlanych w drzwiach, wpuszczanie na klatkę kogo popadnie)... Nie zgadzam się z opinią "iwa v" a zamieszkuję na osiedlu od ponad roku...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Habenda

cisza, przestrzeń po prostu idealne
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

czas uzyskania ciepłej wody w mieszkaniach Allconu

Sprawdzajcie, po jakim czasie od odkręcenia uzyskujecie ciepłą wodę. Najlepiej sprawdzić przed odbiorem mieszkania! Ja musze zlać 5 litrów zanim poleci ciepła, jest to zdecydowanie więcej, niż określa rozporządzenie ministra, a Allcon nie spieszy się z odpowiedzią na reklamacje. Sprawdzajcie to i nie podpisujcie protokołów odbioru, jeśli czas uzyskania i temperatura ciepłej wody odstaje od norm.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ALLCON

Mieszkam juz cztery lata.Jest swietnie.Dobry dojazd do centrum,blizko przystanek autobusowy,zakupy w Biedronce i Zabce.Cisza i spokoj.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry