Widok

Osprzęt elektryczny Simon basic

Witam, kupiłem mieszkanie od 7 nieba z beżowym osprzętem elektrycznych. Teraz na etapie wykończenia domu zauważyłem, że biały bardziej by pasował. Dopiero się wprowadziłem więc wszystko jest nówka. Jeśli ktoś z Państwa chciałby dokonać zamiany, nawet kilku sztuk beżowe na białe to proszę o info na maila. greg.lukasik@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nowe szeregi na Nektarowej ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli to ma jakieś znaczenie to cynamonowa na familijnym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w takim razie pozdrowienia dla Nowego Sąsiada :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znaczenia przy wymianie osprzętu nie ma. Myślałem że sąsiad z Nektarowej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pozdrawiam również wszystkich sąsiadów bliższych i dalszych i sąsiadki również oczywiście. Ktoś zainteresowany beżowym?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zaraz zaraz, plastikowe przełączniki nazywasz osprzętem elektrycznym? bo przecież tylko je musisz wymienić...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem o tym doskonale, ale liczać wszystkie jak Ty to nazywasz plastiki od właczników i od gniadek w całym mieszkaniu/domu to trochę się nazbiera tego. Sądziłem, że podzielę się tutaj na forum i może uda się z kimś wymienić. Kupić zawsze mogę.

Chyba, że te forum ma służyć jedynie do tego żeby jeden na drugiego krzyczał, albo ktoś anonimowy przy komputerze narzekał, że coś jest jeszcze nie zrobione, albo już jest zepsute.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam Simon Basic Białe, łącznie jakieś 150+ sztuk. Użytkuję od 8 lat.
Beżowy zainstalowałem u rodziców po remoncie domu kilka lat temu.
Zostań przy beżowych - białe szybciej wyglądają na brudne i wymagają czyszczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chodzi raczej o to, ze plastik to nie osprzęt elektryczny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki, moje życie stanie się teraz lepsze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

do góry