Widok

PROSUMENT Gmina Żukowo daje czas na wnioski do 7-go listopada. Ostatni moment na otrzymanie dotacji w ramach gminy.

Prosument to dotacja wynosząca 40 % całości inwestycji w postaci pieców na biomasę , pomp ciepła i paneli fotowoltaicznych, ta kwota jest bezzwrotna a pozostała część inwestycji czyli 60 % również finansowana jest przez gminę na 1% w skali roku i kwotę tą otrzymuje się do spłaty na do 15 lat. Obecnie złożonych jest kilkadziesiąt wnioskówi i czym więcej tym lepiej dla gminy i jej mieszkańców ;) więcej rządowych dotacji buduje bowiem bogactwo naszej społeczności ;) Wiecej informacji w Urzędzie Gminy Żukowo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
człowieku po co kolejny wątek bardziej Tym zniechęcasz niż zachęcasz a i tak te forum odwiedza garstka mieszkańców którzy ewidentnie nie są Tym zainteresowani
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
...zapewne to mam na celu ;) ...znając naszą przewrotną naturę zapewne liczę na zniechęcenie ;) ...no i właśnie ;) ... i teraz powstaje u ludzi typu meduza pytanie??? jakiż to interes nim kieruje??? ...korzystając jednak z demokratycznego prawa do swobodnej wypowiedzi zachęcam do powzięcia informacji wszystkich tych którzy pierwszy raz usłyszeli o takim projekcie dofinansowania jak PROSUMENT i koniecznie zasiągneli nformacji w Urzędzie Gminy w Żukowie... Pytać o dotację do Odnawialnych Źródeł Energii PROSUMENT
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki za info...dzwoiłem do gminy...faja sprawa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Świetna sprawa. Ja się zapisałem nie odrywając się od komputera. Wysłałem zgłoszenie i dostałem odpowiedź.
Dostałem w piątek inormację, że gmina dostała odpwoiednią ilość zgłoszeń i będzie sie ubiegać o dotację.
Ja jestem zainteresowany małą siłownią fotowltaiczną.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajnie że moje apele o zainteresowanie tym tematem na coś się przydały... Też otrzymałem informację o tym, że nasza gmina rusza z tematem...Teraz czekamy na darmowy audyt ze strony przedstawiciela 2SUN , niezbędny aby określić nasze indywidualne możliwości instalacyjne...Ważne aby już teraz zadbać o tzw moc przyłączeniową która powinna wynosić conajmniej tyle ile mamy zamiar produkować...W Kartuzach na zwiększenie mocy była promocja i za zwiększenie mocy za każdy kilowat płaciłem coś miedzy 50 a 70 zł...Należy to szybko sprawdzić i wykorzystać :) Obecnie moja moc przyłączeniowa wynosi 21 kWh przy zabezpieczeniu 40 A. Mam zamiar wykorzystać dotację na instalację własnie około 20 kWh. Chętnie podzielę się swoją wiedzą... Jak sądzę będziemy mieli okazję spotkać się również przy okazji kolejnego spotkania w Urzędzie Gminy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

do góry