Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
łapią naiwnych wątek zamknięty Uwaga na umowy, są tak skonstruowane,że bardzo ciężko się z nich wycofać,...
~członek klubu
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 października 2011

niedomówienie w umowie wątek zamknięty Nie wiem czy wszyscy czytali umowę, ale we fragmencie dotyczącym czasu...
~Ja
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 maja 2011

Grafik zajęć wątek zamknięty ... zapisując się, zależało mi najbardziej na stepie. Przy podpisywaniu umowy...
~NY
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2011

Obiektywny - opinia wątek zamknięty dla mnie bomba nie mam pojecia o co tyle huku. nie chodzi tu o to czy ktos...
~Obiektywny
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2011

beznadzieja i nabieranie ludzi wątek zamknięty beznadzieja i nabieranie ludzi
~monika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2011

Tak nie buduje się profesjonalnej marki! wątek zamknięty Z przykrością stwierdzam, że zostałam oszukana przez pracownika firmy. Przy...
~Ewa
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2011

CENA??? wątek zamknięty WITAM, CZY MOGLBY KTOS MI POWIEDZIEC JAKIE CENY OBOWIAZUJA W TYM KLUBIE???...
~lukasz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2011

Obsługa do bani! wątek zamknięty Klub dosyć przyjemny, w miarę dobrze wyposażony. Jak dla mnie powinno być...
~GJ
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 czerwca 2011

sukces!!!!!!!!! wątek zamknięty chodze od kwietnia, trenowalem, chodzilem na pure pump, jezdze z panem...
~Piotr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 czerwca 2011

nie polecam tego klubu wątek zamknięty nie polecam tego klubu. przy podpisywaniu umowy dużo rzeczy było nie...
~xxxx
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 czerwca 2011

jestem mega zadowolony wątek zamknięty po dłuższej przerwie od ćwiczeń fizycznych dziewczyna namówiła mnie na powrót...
~zadowolony klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 czerwca 2011

średnio polecam wątek zamknięty czy polecam ? chyba nie...(...) zysk potem cie olewaja, za duzo ludzi tam...
~dzordz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 czerwca 2011

Jak przedmówcy wątek zamknięty Całe szczęście było 10 dni na wypowiedzenie umowy!!! Tak samo jak przedmówcy...
~aknah
8

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2011

radzę uważać na PURE wątek zamknięty Byłam namaiwana , aż się zaczęłam zastanawiać gdzie tkwi pułapka, nawet do...
~Cyntia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 czerwca 2011

Chcialam, ale sie zrazilam. wątek zamknięty Glownie, malo mila Pania menager. Do tego na silowni straszny chaos, obsluga...
~Chocolate_mimi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 czerwca 2011

Od 5 kwietnia oczekuję zwrotu poniesionych kosztów wątek zamknięty Zrezygnowałam z uczestnictwa w klubie ale do dnia dzisiejszego nie dostałam...
~Niezadowolona
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 maja 2011

masowka wątek zamknięty Niestety powinni wiedzieć kiedy skończyć z promocją. Jest tam za dużo...
~Ela
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2011

przyjmę członkowstwo na maj-czerwiec wątek zamknięty karnet z zajęciami ruchowymi 125pln kontakt: k4r0lina@konto.pl
~karolina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 maja 2011

zgadzam się wątek zamknięty zgadzam się z opinią poprzednika, coś tu jest nie halo... A co do tej umowy,...
~gość
4

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 marca 2011

O co Wam ludzie chodzi? wątek zamknięty Jestem od samego początku w tym klubie i słowa złego nie mogę...
~DB's
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry