Widok

Parafia pełna Ducha

Bywam w Gwieździe od czasu do czasu. Zawsze z wielką przyjemnością tu przychodzę. Szczególnie polecam Msze święte dla dzieci. Ks. Mikołaj, który je prowadzi ma z dzieciakami świetny kontakt. Świetna idea kazań katechizmowych. Za to stanowczo odradzam kontakt z ks. Piotrem - postać dwulicowa i zdecydowanie antypatyczna.
Moja ocena
architektura i aranżacja wnętrza: 6
 
lokalizacja: 6
 
klimat: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 15
Weronika chyba pomyliła ks. Mikołaja z ks. Piotrem. Właśnie wróciłam z mszy św. Akademickiej. Dziękuję za spowiedź i mszę św. Radosnych świąt.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
"od czasu do czasu" - a taka przenikliwa znajomość księży. Chodzi na msze dla dzieci i zna kazania katechizmowe, ciekawe? Czy to nie jakaś samochwała. ;-). Kazania katechizmowe naprawdę są dobrym pomysłem proboszcza na rok wiary. Szkoda, że nie ma ich na mszy dla dzieci.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Weronika najwyraźniej pomyliła osoby. Miałam kontakt z Ks. Mikołajem. - Odradzam. Rozmawiałam z nim w biurze parafialnym, potem wyszłam i wróciłam po zapomniałam rękawiczek. Słyszałam jak mówił do jakiej pani o mojej sprawie i śmiejąc się z moich problemów. Według niego jestem wariatką.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pełna ducha, to chyba była. Co się stało z Gwiazdą Morza. Zmiany księży nie prowadzą do niczego dobrego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry