Widok

Phinance SA Gdańsk - opinie o pracy

Szukam osób które pracowały (pracują) w firmie Phinance - interesują mnie zarobki, tryb pracy atmosfera - to jak tam jest naprawdę, bo wizje przyszłości wyglądają zbyt obiecująco. Będę zobowiązany za każdy wpis i opinię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
po przeczytaniu bełkotu na ich stronie, sugerowałbym trzymać się od nich z daleka
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tym razem muszę zgodzić się Halewiczem. Trzymaj się od takich firma z daleka. Jeśli taka branża to jakaś znana multiagencja lub firma ubezpieczeniowa. Dodam, że pracuję w tej branży i miałam z ich pracownikami doczynienia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sama nazwa phinance sugeruje problem z głową
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś jeszcze wie coś na temat tej firmy?
Nie wiem czy zacząć tam pracę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ogólnie rzeczy biorąc to pracuje się jako "wciskacz" usług finansowych. Musisz dzwonić po ludziach i proponować spotkania. Każda osoba która będzie uczestnikiem owego spotkania jest zobowiązana dostarczyć listę kontaktów, mogą o być osoby z rodziny, znajomi itc. W ten sposób "wciskacz" buduje swoją piramidę.
Praca bardzo niewdzięczna, ponieważ zawsze pojawia się pytanie "Skąd ma Pan mój numer?" i afera.
Phinance nie jest to ultra marka, którą każdy zna więc ludzie z automatu podchodzą sceptycznie i nie chcą gadać.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inne

Własna firma (38 odpowiedzi)

Gdzie w Trójmieście jest dobre miejsce dla prowadzenia małej firmy? Mam tu na myśli możliwość...

Magazyn firmowy (11 odpowiedzi)

Dzień dobry, mam problem z Subiektem GT. Jak dodawać na stan produkty które sam produkuję? Do...

Sztuczne kwiaty do wiązanek na groby - gdzie kupię? (11 odpowiedzi)

Gdzie kupię ładne, efektowne sztuczne kwiaty i dodatki do zrobienia wiązanek i bukietów na groby?...

do góry