Widok

Pilnie Elektryk Gdańsk - prąd na rurach od gazu

Dom i mieszkanie Temat dostępny też na forum:
Witam

Potrzebuję sprawdzonego elektryka. Mam problem z instalacją elektryczną, a mianowicie - Prąd na rurach od instalacji gazowej (Panowie gazownicy nie chcą po demontażu starego licznika zamontować nowego i odsyłają do elektryka i problem z korkami :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej !
Mieliśmy identyczny problem też był prąd na rurach od gazu.
Jeden elektryk sobie z tym nie poradził, aż w końcu z polecenia sąsiada dał nam namiar na Pogotowie elektryczne.
Panowie w bardzo krótkim czasie poradzili sobie z problemem.
W razie czego podaje namiar p. Wojtek 502 106 297

Ps. Bardzo wesołe chłopaki :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy ten zabieg był bardzo drastyczny (kucie, wiercenie) ?
Dzisiaj do nich dzwonię
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A napięcie jest na rurze od strony mieszkania, czy od strony klatki?
Jeśli od strony klatki, to nie Twoja brocha tylko administracji budynku.
Jeśli od Twojej, to odłącz kuchenkę, jeśli masz ją podłączoną do prądu i wtedy sprawdź. Może sama kuchenka daje jakieś przebicie?
Jeśli to nic nie da, wyciągnij wszystkie, ale to absolutnie wszystkie wtyczki z gniazdek w mieszkaniu.
Jeśli pomoże, masz przebicie na innym urządzeniu a jakiś geniusz pociągnął uziemienie do instalacji gazowej (nie bardzo chce mi się w to wierzyć, ale różne czary w życiu widziałem).
Jeśli nie pomoże, to problem masz bardzo poważny. Licz się z dewastacją mieszkania w poszukiwania przebicia instalacji.

Podejrzewam, że pomoże samo odłączenie kuchenki z gniazdka.
Najprawdopodobniej kuchenka uszkodzona nie jest ale na gniazdku, do którego jest podłączona, nie ma uziemienia. Pojawia się na rurze gazowej napięcie płynące przez kondensatory przeciwzakłóceniowe kuchenki. Najprostszym rozwiązaniem jest podłączenie bolca uziemiającego do przewodu neutralnego (zerowanie).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
.... A mnie by sie widzial powazny i fachowy pan elektryk do remontu calej instalacji w bardzo starym domu.
Jest tego na oko z 50 punktow do zrobienia no i nowe miedziane kable z uziemieniem do pociagniecia w scianach.
Tak zeby miec 25A, a nie tylko 16, jak teraz.

Ciekawe, ile by to kosztowalo ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam super elektryka,rozwiaze kazdy problem dot.elektryki.Tel.501548254
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
punkt jak punkt - pytanie ile ma kucia, jaki rodzaj scian i ile metrow kabla ma zrobic bo na moje oko to tak z 400m kabla poleci spokojnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również mogę polecić elektryka . Fajny facet , robi szybko i w przyzwoitej cenie . Korzystałam z jego usług oraz paru moich znajomych :) co do terminu można się dogadać :) nie znam się na punktach itp więc dalej nie będę pisać . Jacek - 507 653 857
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz

Kamienice H. Kołłątaja (7 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji jest odpowiednia dla wszystkich osób, które marzą o zamieszkaniu w centrum...

Szukam Przyjaciółki 2024 (3 odpowiedzi)

Szukam 40 letniej przyjaciółki. Inteligentną, zadbana, o dobrym charakterze , lubiącą mówić prawde

Migowskie Wzgórza (42 odpowiedzi)

Migowskie Wzgórza powstają blisko Jaśkowej Doliny i centrum Wrzeszcza, a jednocześnie na...

do góry