Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
pizza niedobra, obsługa sfoszona wątek zamknięty nawet nie chce mi się rozpisywać. pizza zamówiona z dostawą była niedobra....
~b
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 lipca 2013

Zdecydowane nie wątek zamknięty Postanowiłem zamówić pizzę. Na szczęście zapytałem o czas realizacji (z...
~Adam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 czerwca 2014

kiedyś było lepiej wątek zamknięty wielokrotnie zamawiamy z parmy, niestety w ostatnim czasie zauważyliśmy...
~gaja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 maja 2014

srednia wątek zamknięty zamówiłem raz ocena ogólnie przeciętna
~vito
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 lutego 2014

polecam wątek zamknięty zamawiam regularnie i nigdy się jeszcze nie zawiodłem. Pizzer wie co to...
~Łukasz
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 grudnia 2013

masakra!!!! wątek zamknięty Najgorsza pizaa jaką jadłam w życiu!!! Ciasto grube i surowe w...
~ANNA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 grudnia 2013

La Parma wątek zamknięty Nie polecam zamówiłem pizze a w niej zamiast kurczaka był pokrojony stary...
~Per
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 listopada 2013

totalna porażka wątek zamknięty bardzo mi przykro ale pizza, którą dziś byłem zmuszony zjeść była totalną...
~pizzaman
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 września 2013

Druga szansa zmarnowana - odradzam wątek zamknięty Po pierwszym b. słabym wrazeniu postanowiłem spróbowac jeszcze jeden raz......
~Paweł
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 września 2013

Pizza bez smaku. wątek zamknięty Do pizzerii trafiłem drugi raz bo akurat w kebabowni obok wymieniane było...
~sxr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2013

iou - opinia wątek zamknięty W dostawie na telefon zamówiłam pizzę bez cebuli, a przyszła z cebulą....
~iou
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 lipca 2013

Pierwsze wrazenia dot. pizzy wątek zamknięty Kulinarni dewinaci tym razem postanowili , znalesc miejsce w którym beda...
~Paweł
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 maja 2013

Polecam wątek zamknięty Jedzenie przepyszne, typowo domowe od serca. Zawsze przypominają mi się...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2013

łukasz - opinia wątek zamknięty Dziś zamówiliśmy obiad za 63zł , i był przepyszny a porcja gigantyczna jak...
~łukasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2013

rewelacja wątek zamknięty Zawsze zamawiałem pizze przez telefon ale ostatnio wybrałem sie do La Parmy...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 stycznia 2013

SUPER SMACZNA PIZZA wątek zamknięty MEGA SMACZNA PIZZA, MOŻE ŚMIAŁO KONKUROWAĆ Z NAJLEPSZYMI, PIIZERIA NA ULICY...
~REMI ZABORNIA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 listopada 2012

Nie pisz jesli nie wiesz!!! wątek zamknięty Pizza jak najbardziej super.Jesli chodzi o dowoz czy stan skladnikow ktore...
~Blacha
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2012

Strata pieniędzy wątek zamknięty Pierwszy raz zamówiłam 2 pizze z La Parma w Brzeźnie i to był mój ostatni...
~pike
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 marca 2012

Michal - opinia wątek zamknięty Korzystem kilka razy z lokalu przy kartuskiej i o ile wystrój i sam lokal...
~Michal
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 stycznia 2012

NIE POLECAM!!! ZIMNA PODESZFA ! wątek zamknięty Po tym jak zapytałam panią o czas oczekiwania uprzedziła ze godzina minimum,...
~Alicja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
64

postów

62

wątków

do góry