Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karlistka - ocena Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Najlepsza szkoła w Trójmieście. Mam...
~Karlistka
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 10 stycznia 2024

Natalia P. - opinia wątek zamknięty Nauka w szkole jest superrr. Skończyłam dwa kierunki i gdyby nie moja ciąża,...
~Natalia P.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 stycznia 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Chodziłam do tej szkoły na kierunek opiekuna medycznego i jestem bardzo...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 stycznia 2021

Ewa Marsowska - opinia wątek zamknięty Ciekawe i profesjonalnie prowadzone zajęcia w pracowniach. Dużo się nauczyłam...
~Ewa Marsowska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 stycznia 2021

Leonardo - opinia wątek zamknięty Znakomita szkoła.Profesjonalizm wykladowców. Szczególny przykład to p. Beata...
~Leonardo
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 sierpnia 2020

Agnieszka B. - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła. Rozpoczynałam naukę w innej szkole, będę kończyć w...
~Agnieszka B.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 lutego 2020

Podziękowania za możliwość zakończonej edukacji w szkole PLEJADA !! wątek zamknięty Najlepsza kadra nauczycielska w całym woj pomorskim !!! Największe...
~Bogdan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 stycznia 2018

Szkoła idealna dla każdego !!! wątek zamknięty Zobaczyłam w gazecie ogłoszenie dotyczące kierunku technik masażysta i...
~Olga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 maja 2017

Najlepsza szkoła wątek zamknięty Najlepsza szkoła Polecam każdemu. Trafiłam tu przypadkiem. Zajęcia b. mi się...
~Iwona D.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 maja 2017

POLECAM-kierunek opiekunka dziecięca wątek zamknięty Jestem tegoroczną absolwentką opiekunki dziecięcej....i uważam, że te dwa...
~karina
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lipca 2016

Rewelacja!!!!! wątek zamknięty Skończyłam kierunek opiekuna medycznego teraz w styczniu i zapisałam się już...
~anonim
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 lutego 2015

Bardzo dobra kadra wątek zamknięty Dobrze przygotowani nauczyciele. Profesjonalne pracownie, blisko i bardzo...
~Sykus
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 czerwca 2014

Plejada BHP wątek zamknięty Witam, czy może mi ktoś doradzić czy warto iść do Plejady na kierunek...
mch89
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 stycznia 2014

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA wątek zamknięty Tegoroczni absolwenci kierunku opiekun medyczny serdecznie dziękują wszystkim...
~opiekunowie medyczni
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 lutego 2014

Polecam wątek zamknięty Jestem na kierunku technik BHP, nareszcie zajęcia prowadzone przez osoby...
~Aras
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 października 2011

Wybitni nauczyciele wątek zamknięty Profesjonalnie prowadzone zajęcia, każdy nauczyciel jest wybitnym ekspertem w...
~Zibi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 października 2013

Bardzo dobrzy nauczyciele wątek zamknięty Jestem już na drugim semestrze. Poziom zajęć jest bardzo dobry, nauczyciele...
~Zola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 września 2013

Technik usług kosmetycznych - proszę o opinie słuchaczy wątek zamknięty dzień dobry Zastanawiam się nad wyborem policealnej szkoły we wspomnianym...
~Hmour
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 lipca 2013

POLECAM wątek zamknięty Zapisałam się do szkoły na semestr lutowy....i jestem bardzo zadowolona......
~Aga
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 czerwca 2013

Wszystko OK wątek zamknięty Szkoła bez stresów, przyjazna. Super praktyk.i W szpitalu zaproponowali mi...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 marca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
43

postów

34

wątków

do góry