Widok

Podrażniona skóra przez wiele dni

Jestem bardzo nie zadowolona z usługi i nigdy wiecej nie skorzystam
Moja ocena
OTC Uroda Medi Spa kategoria: Medycyna estetyczna
obsługa: 2
 
oferta: 2
 
wyposażenie: 4
 
jakość usług: 4
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
2.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15
A ja wręcz przeciwnie (podobnie jak moje 2 koleżanki)
Nie mam nic do zarzucenia. Obsługa i zabiegi są na najwyższym poziomie. Trudno jest znaleźć drugie takie miejsce w trójmieście. Nigdy (a chodzę tam od roku) nie miałam żadnego problemu i jestem bardzo zadowolona z zabiegów.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bardzo nam przykro, że nie zgłosiła Pani swoich zastrzeżeń bezpośrednio do nas. Niezmiernie zależy nam na najwyższym poziomie usług, dlatego każdą uwagę czy zastrzeżenie ze strony klienta, traktujemy bardzo poważnie i zawsze staramy się zrobić co w naszej mocy by klienta zadowolić.
Pani negatywną opinię, choć odosobnioną w kontekście przeważającej ilości opinii pozytywnych, chcielibyśmy przeanalizować szczególnie starannie. Chcąc utrzymać i podnosić poziom naszych usług, Pani uwagi byłyby dla nas niezmiernie cenne. Dlatego bardzo prosimy o kontakt telefoniczny 58 58 58 081 lub mailowy info@otcuroda.pl.
Z Pani wpisu wynika, że nie odpowiada Pani zarówno obsługa, oferta jak i ceny. Przyznajemy że po raz pierwszy otrzymujemy tak miażdżącą ocenę. Na dodatek wpis jest tak lakoniczny, że niestety nie wiemy co spowodowało aż takie negatywne wrażenia.
Liczymy na kontakt, co pozwoli nam się "poprawić" i , być może, zrehabilitować w Pani oczach.

Powyższe ma oczywiście sens, o ile wpis ten nie jest autorstwa zawsze "przychylnej nam" konkurencji :)... na to już nic nie poradzimy :). Możemy jedynie życzyć sukcesów opartych na własnej pracy i opinii a nie, na nieuczciwych działaniach w stosunku do nas.
Wpisywanie negatywów na temat konkurencji, nie przysporzy wam klientów :) .... na to trzeba zapracować.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry