Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Robert Krzyżanowski - opinia Bardzo miłe miejsce do spędzenia wieczoru z przyjaciółmi lub do znalezienia...
~Robert Krzyżanowski
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 września 2022

Gość - opinia Niesamowite imprezy od lat. Zawsze pomocny kelner Pan Władek :) można zawsze...
~Gość
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 września 2022

Mr.Donny - opinia Bardzo profesjonalna obsługa. Klub jest zrobiony pod realny statek i do...
~Mr.Donny
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 września 2022

Jan - opinia Byłem niedawno na sobotniej imprezie i wszystko było świetne. Obsługa bardzo...
~Jan
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 września 2022

Weronika - opinia Kto odwiedza ten wie ;) Od wielu lat niezmiennie! Miła obsługa, smaczne...
~Weronika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 września 2022

Niezadowoleni - opinia wątek zamknięty Miały być lata 80te, a leciało z automatu ciągle to samo (piosenki z tego...
~Niezadowoleni
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 maja 2021

Karolina - opinia wątek zamknięty Dramat... Nie polecam... Przyszliśmy na urodziny w lokalu we Wrześniu bardzo...
~Karolina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 września 2020

Ziki - opinia wątek zamknięty Jestem nie miło zaskoczona reakcja ochroniarzy A szczególnie jednego z nich....
~Ziki
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 stycznia 2020

Simona - opinia wątek zamknięty Bardzo mi się podobało. Fajna luźna atmosfera i fajni ludzie. Muzyka bez...
~Simona
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 listopada 2019

Kinga - opinia wątek zamknięty Lokal o bardzo ciekawym wystroju. Różnorodna muzyka, wiec kazdy znajdzie coś...
~Kinga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 listopada 2019

Iga - opinia wątek zamknięty Obsługa to dramat nie wiem gdzie można znaleźć takich ludzi zostałam...
~Iga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 listopada 2019

Yla - opinia wątek zamknięty Dla tych co raz na jakis czas odwiedzają to ok...ale na dłuższą metę nie...
~Yla
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 czerwca 2019

Prezes - opinia wątek zamknięty Selekcja w oparciu o strój: nie wejdziesz jak masz bluze, nic ze bluza...
~Prezes
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 czerwca 2019

Kasia - opinia wątek zamknięty Dobra atmosfera, mili ludzie, najwyższy poziom obsługi Oczywiście, że przyjdę...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 marca 2019

Klub Pokład wątek zamknięty Bardzo ciekawe miejsce w morskim klimacie! Byłam kilka razy i śmiało polecam!...
~Maria
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 marca 2019

Pokład Gdynia wątek zamknięty Super miejsce. Polecam serdecznie
~Dominika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 lutego 2019

Fajnie pozytywnie wątek zamknięty Bardzo pozytywna atmosfera. Miło i bezpiecznie. Wszędzie trafiają się jakieś...
~Halinka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 grudnia 2018

Agresywna i arogancja ochrona wątek zamknięty Proszę uważać na ochronę, gdyż zachowuje się jak małpy wypuszczone z klatki....
~Lolek
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 listopada 2018

Klapa wątek zamknięty Opłata za wejście o której brak informacji gdziekolwiek. Pani wypuszczająca...
~Maggie
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 listopada 2018

Jedyny taki w Trójmieście wątek zamknięty Od lat tu bywamy. Dla wyjątkowego klimatu, wystroju i muzyki - naprawdę nie...
~Ehtaga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
158

postów

129

wątków

do góry