Widok

Polecam.

Witam, chciałabym wypowiedzieć się co do Restauracji u Jakuba, widzę, że są sprzeczne informacje.. Ale jeśli chodzi o mnie to zdecydowanie polecam. Klimat przyjemny, wystrój śliczny, może i faktycznie kelnerzy są zabiegani, a czasami mecz wydaje się Nam Klientom ważniejszy, ale co się dziwić - tak to jest z Panami. Są zabiegani i czasami każdemu z Nas zdarza się o czymś zapomnieć, jak wspomniano poniżej o sztućcach. Każdy jest tylko człowiekiem.. Nad tym Panowie na pewno po pracują, by skupiać się bardziej na Nas niż na meczu. Natomiast, jeśli chodzi o kuchnie - to zdecydowanie jest jedna z najlepszych w Trójmieście! Jadam tam dość często- jedzenie pyszne, podane na ciepło, z pięknymi dekoracjami, a kucharze widać, że kochają robić to co robią, a nie z przymusu. Może i jest dość drogo, ale co się dziwić.. W końcu to restauracja! Menu jest obfite, jest duży wybór - każdy dla siebie coś na pewno znajdzie! Restauracja ta daje Nam wiele możliwości zarówno jeśli chodzi o stypy, po wesela, chrzciny, urodziny itp. Ostatnio były co piątek imprezy.- znajomi byli zachwyceni, wybawieni byli po uszy. Naprawdę polecam. Pozdrawiam.
Moja ocena
Restauracja u Jakuba kategoria: Restauracje
obsługa: 5
 
menu: 6
 
jakość potraw: 5
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 5
 
5.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jak dla mnie to reklama napisana przez właściciela po niepochlebnej opinii... aż żal!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wydaje mi się że gdyby pisał to właściciel to ocena byłaby na 6,to jedno,drugie że nie widzę poniżej żadnej niepochlebnej opinii.
A zresztą co mnie to obchodzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry