Widok

Pomoc w odnalezieniu sprawcy/właściciela auta

!!! BARDZO PROSZĘ O PILNĄ POMOC !!!
Szukam właściciela lub użytkownika (oraz świadków niżej opisanego zdarzenia) lub miejsca, w którym obecnie znajduje się samochód Volkswagen Polo kolor grafit, ciemny srebrny nr rej. GA 568AJ.
W dniu 4.05.2017 o godz. 21.30-22.00 uderzył w moje auto renault megane grandtour (kombi) zaparkowane pod blokiem na ul. Sojowej 12 w Gdyni następnie zbiegł z miejsca zdarzenia bez pozostawienia jakiegokolwiek kontaktu do siebie. Według jedynych świadków jacy się do mnie zgłosili kierowcą była młoda kobieta wiek ok. do 30 lat włosy ciemne. Auto sprawcy było zaparkowane niedaleko jednak nie udało mi się ustalić osoby. W piątek w godzinach popołudniowych odjechało i już jest dla mnie nie do zlokalizowania.
JEŻELI TA WIADOMOŚĆ DOTRZE DO SPRAWCY TO RADZĘ SIĘ ZE MNĄ SKONTAKTOWAĆ BO POLICJA BYŁA I ZROBIŁA OGLĘDZINY MOJEGO AUTA I AUTA SPRAWCY I NIE MA WĄTPLIWOŚCI ŻE TO TEN SAMOCHÓD BRAŁ UDZIAŁ W ZDARZENIU.
Proszę każdego o pomoc i jakiekolwiek informacje o zdarzeniu lub o aucie i jego właścicielu lub chociaż o UDOSTĘPNIENIE TEJ WIADOMOŚCI GDZIE SIĘ DA. Chce się z tą osobą skontaktować aby zamknąć sprawę bez zbędnego chodzenia po sądach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skoro policja potwierdza, że właśnie to auto uderzyło w twoje i masz to na piśmie, zgłaszasz szkodę z OC do Warty (polisa nr 908550150567).
Właścicielowi Polówki (włascicielem jest starszy facet), jeśli twoje straty są stosunkowo niewielkie, bardziej będzie się opłacało dogadać z Tobą niż narażać na mandat i (co ważniejsze) psuć sobie historię w UFG. I tak ma kiepską ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widzę że masz dostęp do danych tej osoby ja jednak tych danych nie mam. Posiadam tylko nr polisy i towarzystwo ubezpieczeń jednak imienia nazwiska i adresu policja mi nie udostępniła. Właśnie dlatego chce tą osobę zlokalizować i się dogadać przy oświadczeniu tym bardziej, że dowody i dwójka świadków nie pozostawia wątpliwości, że to te konkretne auto. Straty nie są niewielkie bo moje auto jest dwuletnie więc koszty na pewno będą dość duże. Jeżeli moglibyśmy porozmawiać to proszę cię odezwij się na maila grandtourgt@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Błąd w mailu. Prawidłowy grandtourgd@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dąbrowa

Mechanik znający się na koreancach KIA (16 odpowiedzi)

Mam do zrobienia wał (szlif na wale/ewentualnie wymiana) do tego panewki i pierścienie, poszukuję...

do góry