Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jestem zadowolony wątek zamknięty Udaliśmy się z żoną na obiad kupiony przez Groupon. Na wejściu przywitał nas...
~Wojciech S.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 marca 2012

dobre miejsce wątek zamknięty trafiłam tu z bardzo dla mnie ważnym znajomym, wprost z dworca kolejowego....
~Nemo
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 marca 2012

Polecam wątek zamknięty Świetne jedzenie i atmosfera. Byłem już kilka razy z żoną i dzieciakiem i...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 marca 2012

Polecam ;) wątek zamknięty Wybrałam się z chłopaiem na kolacje z gruponem. Najpierw zaskoczył mnie...
~nina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 marca 2012

Lokal w pełni wart polecenia wątek zamknięty Tak jak część osób korzystałam z Groupona i mimo obaw (niestety kilka ofert...
~agnes
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 marca 2012

REWELACJA!!!! wątek zamknięty W dniu dzisiejszym mieliśmy okazję zjeść obiadek w tej przemiłej restauracji....
~M&M
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 marca 2012

G. - opinia wątek zamknięty skorzystaliśmy z kuponu groupon i nie zawiedliśmy się. smaczne jedzenie,...
~G.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 lutego 2012

wizyta z grupona- masakra wątek zamknięty Myślałam, że kupując groupon do restauracji, która z założenia kusić ma swoją...
~rozczarowana
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 stycznia 2012

Świetny klimat, przeciętne jedzenie wątek zamknięty Bardzo podobał mi się wystrój, muzyka oraz obsługa. Niestety nie mam tak...
~KJ
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 lutego 2012

Spotkanie z Znajomymi w Pomidoro Ristorante wątek zamknięty Spotkanie z Znajomymi w Pomidoro Ristorante, wypadło Super dzięki miłej...
~Rutys
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 stycznia 2012

katastrofa wątek zamknięty pierwsza moja wizyta i niestety ostatnia. 1. pani kelnerka nie bardzo wie na...
~andrew
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 stycznia 2012

Groupon do Pomodoro Ristorante wątek zamknięty Witam, Byłem dzisiaj w Pomodoro z moją dziewczyną. Wykorzystałem kupon z...
~Rafał i Iza
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 stycznia 2012

Masakra wątek zamknięty Nikomu nie polecam poniewaz bardzo niedobre jest jedzenie.
~Michał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry