Widok

Pranie dywanu

Dywan po odbiorze wyglądał jak nie ruszony, byl wilgotny - wziety z dworu i smierdzacy stechlizna, a na dodatek były w nim kawałki drewna, po zareklamowaniu odebrany dywan był w lepszym stanie, włos lekko podniesiony natomiast drewno nadal widziało. Zapach, a w zasadzie smród wilgoci jest nadal. Wystarczy lekki ruch powietrza,a smród czuć w całym pokoju. Brakuje mi słów, żałuję że oddałam go do tej pralni - wcześniej może i był ubiy aczkolwiek nie smierdzial.
Moja ocena
Super Standard kategoria: Pralnie
obsługa: 3
 
oferta: 2
 
jakość usług: 1
 
czas realizacji: 1
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 1
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie opisał Pan moją sytuację. Dziś odebrałam dywan mokry(śmierdzący jakąś chemią), pofałdowany, zfilcowany na brzegach i wcale niewyprany (w sensie jaki brudny był taki pozostał)- pani z obsługi powiedziała mi, że z tego dywanu nowego nie zrobią (kpina ?) Fakt- kolor ecrue czyli bardzo jasny, ale z białych tkanin plamy i zabrudzenia również schodzą droga PANI FACHOWIEC OD PRANIA DYWANÓW!) Oddałam ten dywan do konkurencyjnej pralni i powiedzieli, że po pierwsze ten dywan należy wysuszyć i ocenią czy jeszcze coś można z nim zrobić (bez żadnych kosztów!) i nie ukrywając kto "czyścił" ten dywan, powiedziano mi, że mają mnóstwo pracy i poprawek po tejże firmie. Ps. Nigdy w zyciu nie oceniałam żadnej firmy źle, ale obok takich fatalnych usług nie da się przejść obojętnie. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry