Pueblo

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdynia, Antoniego Abrahama 56

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Stały klient wątek zamknięty Jestem stałym klientem,bardzo lubie wasze jedzonko, ale wydaje mi się, że...
~Mhm
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2012

Baaaardzo miło!! wątek zamknięty Dokonaliśmy trafnego wyboru decydując się na kolację w polecanej przez...
~AiR
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 marca 2013

Jak łatwo obsługa może zepsuć kolację.. !!! wątek zamknięty Restauracja klimatyczna to trzeba przyznać, tylko już od wejścia obsługa...
~Zniesmaczona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 lutego 2013

polecam!! wątek zamknięty Jesteśmy stałymi klientami restauracji w Gdyni. Mimo że mieszkamy w Gdańsku,...
~Malwina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 lutego 2013

Obsługa dramat, reszta tak sobie. wątek zamknięty Zachecony opiniami znajomych w zeszłym tygodniu wybrałem sie do tak...
~Tomek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 stycznia 2013

Obsługa..... wątek zamknięty Bardzo lubię klimat lokali,jedzenie nie wszystko dobre(żeberka nic...
~asia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 stycznia 2013

Wszystko prawie dobrze, poza jedzeniem - rozczarowanie wątek zamknięty Nie ukrywam, że jestem dosyć wybrednym klientem i wielkim fanem potraw...
~LK
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 listopada 2012

na pewno tam wrócimy! wątek zamknięty Wystrój świetny. Dobre drinki, po wypiciu Mojito przy energicznej muzyczce...
~D
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 lipca 2012

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Doskonałe jedzenie, meksykańskie, ale dostosowane do polskich podniebień:)...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 marca 2012

w końcu ostra potrawa, którą zamówiłam była naprawdę ostra;) wątek zamknięty polecam restaurację, pyszne jedzenie, zarówno potrawy ostre jak i łagodne;...
~Agata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 lutego 2012

Gorąco polecam wątek zamknięty Jedyna tak restauracja w Gdyni !!!!! Uwielbiam smak potraw w Pueblo!!!
~Anonimowo
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 lutego 2012

beznadzieja wątek zamknięty Witam, juz po raz ktorys dalam sie nabrac na posilek w pueblo. i jak zawsze...
~Dzabeczka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 lutego 2012

Warto pochwalić wątek zamknięty Pueblo jest fantastyczną restauracją o niepowtarzalnym klimacie. Jedzenie...
~N.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 listopada 2011

NIE POLECAM. wątek zamknięty Odwiedziłam z mężem tydzień temu restauracje Pueblo,byłam w niej wcześniej...
~Aleksandra
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 stycznia 2011

Klimat specyficzny, jedzenie nie zachwyciło, obsługa wspaniała. wątek zamknięty Klimat restauracji jest dość specyficzny, przenosi nas w bajkowy świat,...
~Tommi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2011

Polecam! wątek zamknięty Polecam ta restauracje, miły klimat. Fajitas przepyszne(nie za duża...
~Paulina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 maja 2011

słabiutko ... wątek zamknięty eh pomyłka ! polecali wiec poszlismy jedzenie srednie, fahitas dobre ale...
~techMEN
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 marca 2011

kucharz miał zły dzień? wątek zamknięty Bywałam kilkakrotnie-nie żałowałam. Ale po ostatnim obiedzie-więcej nie...
~m
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 lutego 2011

Restauracja Pueblo, Gdynia wątek zamknięty To była moja pierwsza wizyta w tej restauracji ale jestem pewien że nie...
~x5a5x
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 lutego 2011

Naprawdę warto:) wątek zamknięty Naprawdę pyszne jedzenie...wzięliśmy fajitas z wieprzowiną która rozpływała...
~Irenka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 lutego 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
129

postów

121

wątków

do góry