Pueblo

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdynia, Antoniego Abrahama 56

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
zawsze rewelacja wątek zamknięty za zupy dałabym sie pokroic - kukurydziana, fasolowa - pycccchhaaa......
~eWA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 grudnia 2010

Dobra restauracjia wątek zamknięty Na plus -Menu (bogate i ciekawe) - Potrawy (orginalne i smaczne) - Czystość...
~kk
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 listopada 2010

Oryginalne wołowe steki rozpływające się w ustach! wątek zamknięty Przypuszczam, że Pueblo to jedno z nielicznych jeśli nie jedyne w Trójmieście...
~Anka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 września 2010

WSPANIAŁE JEDZENIE!!!POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty dzisiaj wraz z moim chłopakiem wybraliśmy sie do Pueblo na obiad. Ja...
~Ania
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 września 2010

Niestety, bardzo sie zawiodłam. wątek zamknięty Bywałam w Pueblo kiedyś (3-4 lata temu) i jedzenie było wyśmienite. Niedawno...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 września 2010

obsługa, klimat, wystrój - bez zastrzeżeń, natomiast jedzenie - hmmm... wątek zamknięty Byłem w Pueblo wiele razu w ostatnich kilkunastu latach. Wciąż taka sama...
~dit
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 września 2010

Gorąco Polecam! wątek zamknięty Do Pueblo wybierałam się juz od dawna , lubię meksykańską kuchnie i Tequile;)...
~Natalia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 maja 2010

Inspirujące wątek zamknięty Pyszne jedzenie, zwłaszcza dla osób lubiących eksperymentować i poznawać nowe...
~Nati
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 lutego 2010

Polecam amatorom kuchni meksykańskiej wątek zamknięty Surowy, ale "klimatyczny" wystrój. Dobre jedzonko - choć nieco za mało zup w...
~Zając
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 lutego 2010

POLECAM wątek zamknięty W Pueblo stołuje się od ponad 3 lat. Cały czas zaskakuje mnie to miejsce w...
~DANIEL
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 stycznia 2010

Polecam!a wątek zamknięty Dziwię się, że dopiero po tylu latach wystawiam same szóstki temu lokalowi,...
~stały klient
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 grudnia 2009

pyszne meksykańskie jedzonko!!! wątek zamknięty Pueblo to jedna z mich ulubionych trójmiejskich restauracji. W sumie na...
~koralina
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 grudnia 2009

Super, dziękuję!! wątek zamknięty Moja ulubiona restauracja w Trójmieście. Jesteśmy z mężem stałymi...
~Oliwia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 listopada 2009

Polecam wszystkim wybrednym i nietylko!! wątek zamknięty Miałam okazję odwiedzić tą restaurację z rodziną,była to moja pierwsza wizyta...
~Monika
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 października 2009

Świetne miejsce wątek zamknięty Gorąco polecam!!! Przepyszne jedzenie, miła obsługa no i cudowny nastrój ;)...
~;))
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 maja 2009

NAJLEPSZA KNAJPA W GDYNI !!! wątek zamknięty Ich łososia z migdałami nie pobije nic nic nic!! Steaki najlepsze w Gdyni...
~Art
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 marca 2009

Przepysznie i przytulnie wątek zamknięty Uwielbiamy Pueblo za przemiłą ciepłą atmosferę, doskonały klimat...
~Anna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 lutego 2009

SUPER LOKAL SZCZERZE POLEC AM wątek zamknięty naprawdę bardzo porżadna restauracja, super wystrój, pyszne jedzonko, solidne...
~Michał
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 lutego 2009

zatrucie pokarmowe wątek zamknięty Do tej pory wspaniałe i ciekawie podane jedzenie, a w sobote rozczarowanie i...
~Renata
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 lutego 2009

polecam wątek zamknięty Zdecydowanie POLECAM!! Jedzenie znakomite - każdy znajdzie tam coś dla...
~paulina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 stycznia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
129

postów

121

wątków

do góry