Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Patryk Kruszyński - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra szkółka, jestem zadowolony z całego kursu. Praktyczną część...
~Patryk Kruszyński
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 stycznia 2022

Piotr - opinia wątek zamknięty Pan Jacek Chrabąszczewski to świetny instruktor. Jak zdałem egzamin państwowy...
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 grudnia 2021

MARTA - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam jazdę z Panem Tadeuszem Szlendak !
~MARTA
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 listopada 2021

Michał - opinia wątek zamknięty Seredecznie polecam tę szkołę jazdy! W szczególności pana Janusza,jest bardzo...
~Michał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 września 2021

Paweł - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam Rondobis w Wejherowie ! Panie w biurze bardzo miłe i pomocne,...
~Paweł
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 września 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Wybrałam tą szkołę z polecenia znajomej i z tego powodu jestem bardzo...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 września 2021

Nikola - opinia wątek zamknięty Bardzo dobrze przygotowali mnie do egzaminów, polecam z czystym sumieniem.
~Nikola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 czerwca 2021

Liliana - opinia wątek zamknięty Polecam w 100%! P.Janusz jest świetnym instruktorem, wszystko świetnie...
~Liliana
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 maja 2021

Bs - opinia wątek zamknięty Pełny profesjonalizm, miła atmosfera, przystępny sposób przekazywania wiedzy
~Bs
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 kwietnia 2021

Sławas - opinia wątek zamknięty Szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Polecam.
~Sławas
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 kwietnia 2021

Magda - opinia wątek zamknięty Polecam tą szkołę jazdy. Egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdany za 1 razem
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 listopada 2020

Piotruś - opinia wątek zamknięty Robiłem B, oraz C i E - polecam szczególnie Pana Tadeusza Sz
~Piotruś
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2020

janusz - opinia wątek zamknięty Rewelacyjne podejscie do kursantow, opanowanie i cierpliwosc - polecam...
~janusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2020

Agata - opinia wątek zamknięty Świetna szkoła, trafiłam na najlepszego instruktora na świecie, na pana...
~Agata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 lutego 2020

MAJA - opinia wątek zamknięty Do Pana Tadeusza Szlendak trafiłam z polecenia znajomego. Nie ma chyba...
~MAJA
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 stycznia 2020

Natalia - opinia wątek zamknięty Najlepsza szkoła jazdy na Pomorzu ! Pan Tadeusz Szlendak oduczył mnie zlych...
~Natalia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 grudnia 2019

blazej - opinia wątek zamknięty Witam, wszystkim polecam ten ośrodek ! Przystępna cena, interesujące wykłady,...
~blazej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 grudnia 2019

Świetna szkoła wątek zamknięty Polecam jak najbardziej!!! Dziękuję p. czesiowi styn za super przygotowanie...
~Alina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 października 2019

Polecam wątek zamknięty Każdemu kto wybiera się na kurs prawa jazdy polecam szkołę jazdy Rondobis i...
~Jakub
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 sierpnia 2019

Instruktor Jacek Wisnicki wątek zamknięty Wznowilam kurs prawa jazdy po 8 latach, jezdzilam z instruktorem Panem...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 czerwca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry