Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
POLECAM!!! ;) wątek zamknięty Polecam Rondo bis ponieważ są najlepsi w tym co robią:) bardzo miła i fachowa...
~Adrian
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 lutego 2015

Polecam wszystkim przyszłym kierowcom samochodów ciężarowych. wątek zamknięty W ubiegłym roku uczęszczałem na kurs prawa jazdy kat. C oraz tzw. "dokształt"...
~Robert
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 lutego 2015

Rondobis Wejherowo wątek zamknięty Najlepsza szkoła dla przyszłych kierowców. Doskonałe przygotowanie zarówno do...
~Tomek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lutego 2015

Polecam! wątek zamknięty Bardzo fajna szkoła, godna polecenia. Dwie przemiłe Panie w biurze. Super...
~Anna M.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lutego 2015

Szkoła godna polecenia wątek zamknięty Bardzo miłe panie w obsłudze interesantów, profesjonalni instruktorzy jazdy,...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lutego 2015

Rondo bis Wejherowo wątek zamknięty Bardzo miła obsługa. Zajecia prowadzone ciekawie. Już wiem jaką szkołę...
~Mario
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 lutego 2015

Super przygotowanie ! wątek zamknięty Miła obsługa, profesjonalne podejście do kursantów, kurs pozwolił mi się...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 stycznia 2015

Rondobis Wejherowo wątek zamknięty Najlepsza szkoła na Pomorzu ! Wysoko wykwalifikowana kadra instruktorska oraz...
~Misia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 stycznia 2015

Polecam kat.D wątek zamknięty Nauka na najwyższym poziomie. Zajęcia prowadzone ciekawie i ze zrozumieniem,...
~Paulina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 stycznia 2015

Karol - opinia wątek zamknięty Szkoła zdecydowanie na plus. Polecam każdemu.
~Karol
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 stycznia 2015

Rondobis wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usług tej szkoły jazdy. Od momentu wejścia do...
~Filip
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 stycznia 2015

GRZEGORZ - opinia wątek zamknięty BARDZO DOBRA SZKOŁA , POLECĘ ZNAJOMYM , INSTR.I WYKŁADOWCY BARDZO DOBRZE...
~GRZEGORZ
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 stycznia 2015

najlepsze centrum szkolenia kierowcow wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z efektow nauki w Rondo-bis, wszystko na wysokim...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 stycznia 2015

łukasz - opinia wątek zamknięty C, CE i Przewóz rzeczy, wszystko zdane przy 1 podejściu, niskie ceny kursów...
~łukasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 stycznia 2015

POLECAM!! wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, świetny instruktor, brak problemów z terminami. Jestem...
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 stycznia 2015

6/6 :) wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam szkołę. Świetna atmosfera na wykładach, profesjonalni...
~Kamil S.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 stycznia 2015

POLECAM!!! wątek zamknięty Poziom nauczania bardzo wysoki. Bardzo miła i sympatyczna obsługa w biurze....
~Sylwia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 stycznia 2015

Najlepsza szkoła!:) wątek zamknięty Długo zastanawiałam się nad wyborem szkoły, ale w końcu zdecydowałam się na...
~Anula
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 stycznia 2015

zadowolona!!! wątek zamknięty Polecam Rondo bis. Obsługa jak i cale nauki na wysokim poziomie.Bardzo mili...
~kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 stycznia 2015

POLECAM wątek zamknięty W Rondo Bis wszystko jest wydeklarowane czarno na bialym, zadnych...
~Johny :D
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 stycznia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry