Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
RONDO BIS WYMIATA!!! wątek zamknięty To najlepsza szkoła jazdy z jaką miałem do czynienia!A robilem juz inne...
~Marek P.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 czerwca 2013

POLECAM wątek zamknięty Wszystkim, którzy nie wiedzą jaką szkołę jazdy wybrać, polecam...
~Piotr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 czerwca 2013

NAJLEPSZY OŚRODEK W TRÓJMIEŚCIE!!!!!! wątek zamknięty Jesteś zainteresowany gdzie wybrać ośrodek nauki kierowców!!To polecam...
~Piotr Wróblewski
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 czerwca 2013

Super !!! wątek zamknięty Pozdrawiam mojego instruktora Jacka W. super nauczyciel , naprawdę wie jak...
~Marcin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2013

------------------ wątek zamknięty Witam. Serdecznie chciałam podziekowac Panu ZBYSZKOWI JANKOWSKIEMU! Za to ze...
~Katarzyna K.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2013

Bardzo Dobry Ośrodek:) wątek zamknięty Uważam że jest to najlepszy ośrodek w województwie Pomorskim .Srednia...
~Mielcarek Michał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2013

Rondo Bis wątek zamknięty W luzińskim Rondo Bisie, najlepszej szkole jazdy, mówię wam wszystkim...
~Krystian Funk
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2013

POLECAM wątek zamknięty serdecznie polecam te szkołę jazdy zadałem za pierwszym razem za co dziękuje...
~Szymon
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 stycznia 2013

opinia wątek zamknięty Jestem kobietą już nie najmłodszą, a zostałam kierowcą. Nie radziłam sobie ze...
~Dorota Stobba
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 stycznia 2013

Malwina - opinia wątek zamknięty bardzo sympatyczna sekretarka, ugodowa, mila. jesli chodzi o nauki jazdy to...
~Malwina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 września 2012

Darek - opinia wątek zamknięty Gratulacje z okazji otwarcia szkoły w Luzinie. Robiłem w Rondo bis w Rumi...
~Darek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 września 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry