Rossman - opinie...
[Wesele] [Wesele bez ogłoszeń]

Mam pytanko - może któraś z Was pracowała lub pracuje w tej firmie???Potrzebuję jakiś info na temat tej firmy ... Z góry wielkie dzięki!!!

Re: Rossman - opinie...

upss:((

nieradze jedna z najgorszych firm pod wzglendem traktowania pracownika zwlaszcza rossman na dworcu w gdyni.

a co to pytanie ma wspólnego z weselem??

WYZYSK WYZYSK WYZYSK !!!!!!!!!! MARNA PENSJA ZENUJACE AWANSE

MALA PRNSJA BRAK ZGRANIA DONOSY NIE PLACA ZA NADGODZINY

Przekonac musisz sie na wlosnej skorze Pracowalam tam penja po przepracowanych 4 latach jako kasjer 1100 z groszem Na okresie probnym odpowiadasz materialnie za manko Nie placa za dni swiateczne OGulnie KILA SPRAWDZ SAMA

Ja pracowalam ze stara zaloga Jak pamietam to nie placili wogule za nad godziny Wiekszosc dziewczyn zgadzala sie na to BEKA !!!!

te donosy są gupie ja pracuje w rosmanie 5 lat i jest dobrze haha

radom jest kul i rossmann też paula z rossmanna

jednym slowem beznadzieja ,byłam na rozmowie rekrutacyjnej - i jeszcze 10 dziewczyn - paniusia prowadząca poniżej poziomu - wielka selekcjonerka -żal ,
jak chca zatrudniac - to niech napisza baby jak osilki maja byc i do tego ladne plus oczywiscie praktyka
NIE POLECAMMMMMMMMMMMMMMMMM NIKOMU JAK NAJDALEJ OD - TEJ FIRMY WSPÓLCZUJE TAM PRACUJACYM AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA UCIEKAC JAK NAJDALEJ ;-(

poczytaj sobie tu
http://szukaj.gazeta.pl/forumSearch.do?view=espsystemwebcluster&es.ac.hitsPerPage=5&s.ac.offset=0&s.sm.collapsenum=2&s.si(similarity).documentVector=&s.si(similarity).similarType=&s.si(navigation).navigationEnabled=true&search_form_old_similar_to=&search_form_old_similar_type=refine&s.si(navigation).breadcrumbs=&s.sm.query=rossman+praca&x=0&y=0&s.sm.threadXx=0&previous_sort_by=news&previous_sort_order=&s.ac.sortBy=news&s.ac.sortOrder=&s.sm.author=&s.sm.title=&s.sm.forumName=&s.sm.forumNameType=simpleall&s.sm.authorType=equals&s.ac.hitsPerPage=10

image

pracowałam w rossmannie jakiś czas, nie da sie opisac co tam sie działo,ciągle jakies podejrzenia, traktowanie jak zlodzieji,popychanie, obgadywanie, niedogadywanie sie, typowy wredny babiniec,brak jakiegokolwiek zufania i przyjaznej ręki, wszysy myslą tylko o swojej d..e i nikt ci nie pomoże jak podwinie Ci sie noga tylko od razu zgnoja i wyrzuca na zbity pysk z obsmarowaną opinia. Nie daj boże jak cos zauważysz, zwłaszcza jak kierownictwo bądź asystenci cos kombinują,robia co chcą, wynosza towar to jestes skonczona...ochroniarze nie raz maja wspólny interes z kierownictwem, wtedy jak nie bedziesz tzrymac palca tak jak oni chca to masz przesrane..podłożony towar i zostajesz oskarżona o kradzież, i najgorsze ,ze nie masz sie jak z tego wybronić. Nie wiem czy tak jest wszędzie, ale podejrzewam że w większości rossmannów. Rób swoje az ci kregosłup pęknie, nie odzywaj się to bedzie w miarę ok. Chyba,że Cie nie polubią za to,że stoisz na uboczu i nie wchodzisz w żadne "przyjaźnie". Każdy mówi tam ładnie i pięknie,zachowuja pozory, dopoki nie przejrzysz na oczy.

podłozono mi towar, wiem cos o tym :( zostałam oskarżona o kradzież, dziewczyny z rossmanna nie więdza jak było naprawde, teraz uważaja mnie za złodziejkę :(

w moim ross..... dochodzilo do takich kombinacji inwentaryzacje zaczynaly sie po zamknieciu sklepu ale ty oczywiscie musisz byc od rana Ja bylam 12 g i placa jakies 50 zl wychodzily kiepsko Kazdy na kazdego patrzal jak na zlodzieja Rewizjie (podpisujesz zgode ) Przeszukiwanie szafek sprawdzanie nawet kieszeni Ja tam pracowalam bo chcialam sie przekonac jak jest naprawde SKANDAL

praca

Ja pracowalam w tej firmie 3 lata . Zrezygnowalam i jestem zadowolona . Ros..... straszne traktowanie pracownikow lamanie praw pracownika .Ostatnio przeczytalam ze niby (jak sam rosman oglasza sie ze prawa pracownika to nr 1 ) myslalam ze pekne .No chyba ze sie cos zmienilo.

ja tez tam pracowalam Zostalam posadzona o kradziez bo mialam duzo do powiedzenia i bylam nie wygodna, walczylam o swoje prawa Ggdy zachorowalam i poszlam na zwolnienie po po wrocie masakra glupie teksty ze strony kierowniczki Wiec postanowilam walczyc Nabawilam sie nerwicy Wystawili mi taka opinie ze jestem zlodziejka to nie prawda Przepracowaam tam 2 lata koszmar

Rossmann to szkoła życia. Pracowałam tam trochę ponad 4 lata byłam asystentem i miałam Panią kierownik która za sposób motywacji do pracy uważała naganny i upomnienia. Wyzywanie pracowników to jest na porządku dziennym. Dział rewizji pomimo tego że pisze te wszystkie chore instrukcje to ma prawo przetrzepać Ci szafkę i nawet osobistą Ci zrobią jak ktoś na Ciebie nakabluje. To jest dobra praca dla kogoś kto lubi być poniżany i wykorzystywany. Co do dziewczyn to bywa rożnie zależy na kogo się trafi, ale można być pewnym jednego dzisiaj jesteś np. zastępcą kierownika a jutro możesz być już kasjerem i to tylko dlatego że ktoś naściemniał bo chciał wskoczyć na Twoje miejsce. Kierownikami są przeważnie ludzie co przeszli przez sito w KFC, MC donaldzie i OBI i tego typu innych wyzyskujących firmach.

Ciesze się że już od dobrych kilku lat tam nie pracuję i decyzja o zwolnieniu się z tej firmy była jedną z moich najlepszych decyzji. ;-)

imageimage

ja wlasnie pracuje w rossmanie,jestem od listopada 2008.kasa mizerna to moge przyznac no i to nie placenie za nadgodziny(tzn nie ma dodatkowej kasy za nie,sa placowe wg stawki godz jaka masz ustalona badz wolny dzien)jesli chodzi o atmosfere to nie narzekam,wg mnie to zalezy od ludzi jacy nas otaczaja a nie od firmy u mnie jest nawet niezle.zgodze sie ze o awans dosyc trudno i slyszalam ze moga cofnac cie ze stanowiska jesli cos im sie nie spodoba.no coz ale wybor nalezy tylko do ciebie:)jesli mozeszmiec cos lepszego niz kasjer sprzedawca to sie nie wachaj a i jeszcze jedno niektorzy mysla ze to drogeria jest pewna roznica bo to SUPERMARKET DROGERYJNY co przeklada sie na mnostwo osob no i zapierd...caly czas,powodzenia z szukaniem pracy

A ja jestem bardzo zadowolona z pracy w Rossmanie i naprawdę jestem w szoku wielkim jak czytam te wszystkie oszczerstwa które wypisujecie na tym forum Po pierwsze jeśli chcesz pracować to wszędzie się nadasz wystarczy chcieć poza tym nigdy jak długo pracuje nie słyszałam o przypadkach aby kogoś posądzano o kradzież czy jeszcze inne historie o których piszecie (widocznie miałyście coś na sumieniu że was posądzali ) Naprawdę dziwię się Wam dziewczyny uwierzcie mi nie jedną taką panienkę już przerabiałam w sklepie która też pewnie się tutaj do Was zalicza

A ja chociaz nie pracowalam nigdy w rossmanie to czytajac co piszecie wierze w to ... nie sadze aby nagle 10osob zaczelo sciemniac tylko dlatego ,ze jedna pisze,ze jej pracuje sie swietnie.
Rossmanow jest uuuu i uuu... moze nie w kazdym tak jest,ale chyba nie wszyscy zaraz musza klamac? To tylko moja prywatna opinia...

10 osób? jesteś pewna?

to czemu tyle opinii "gościnnych" nicków ma to samo IP???

~BYLY PRACOWNIK --> 195.34.211.*

~OOO --> 195.34.211.*

~kkkkkkk --> 195.34.211.*

~rrrrrrrrr --> 195.34.211.*

~madzia --> 195.34.211.*

~k zooo --> 195.34.211.*

~ja --> 88.199.142.*

~nokia --> 88.199.142.*

Dobre dobre Widzę AgusiaGda że śledzisz ten post ja także bo naprawdę nie wierzę w to żeby w Rossmanie było aż tak źle nawet na Dworcu w Gdyni Sorki ale naprawdę jakoś nie chce mi się wierzyć oczywiście że raz jest gorzej a raz lepiej ale bez przesady o kradzieżach nigdy nie słyszałam

A na IP nie zwrocilam uwagi, soorka :)

nie śledzę wątku - tak tu zajrzałam i rzuciło mi się w oczy to IP :)

A jakos nie patrzylam na tyle podejrzliwie na to zeby spojrzec na IP, ale faktycznie... wiec zwracam honor :)

hej hej a czy ktoś wie, czy są dostępne jeszcze Misie na dworcu w Gdyni albo w Klifie? Potrzebuję na jutro! :)

image

halo halo:)

image

nikt nie wie ??:(

image

Kochana Misiów nie ma Niestety :( Wszystkie zeszły w niedzielę Ale pocieszę Cię jeśli przyjdą to mogę ci odłożyć w Klifie:) jak coś mój numer gg 5493912

super dziękuję ! odezwałam się :)

image

Witam !!! Nie jest dobrze Ale uwaga ROSSMaNN umie wszystko zatuszowac

cześć mam pytanie chciałabym zatrudnić się w Rossmanie ale nie wiem czy mam CV na ich strone przesłac czy osobiście iść do punktu Rossman?jestem z Gdyni i najlepiej do centrum witawy bym sie zarudniła:) proszę o odpowiedz .

hey to prawda ja bylam zadowolona z pracy lecz warunki sie zmienily mniejsza pensjia problemy z zamianami poprosilam o 4 urlop bylo wielkie halo

ja tez pracuje w ross ...... i to nie sa oszczerstwa moja kolezanka nie dostala przedluzenia umowy bo zaszla w ciaze a pracowala tam 3 lata

co ty chyba jaja sobie robisz !!!!!!!! jak nie bylo!!! TY sama jestes PANIENKA A moze kirownikiem co !!!!! JA znam ciekawe historie o rossmannie i nie sa to bajki moze nie jest tak A ty do kogo sie zaliczasz sprzedawczyku zaklamana Na sumieniu co moze miec czlowiek ktory wykonuje woje obowiazki a potem pozbywaja sie go bez powodu !!!!!! Bo na wolnym nie odbiera telefonow albo jest poza zasiegiem na urlopie albo jest chory i musi isc na zwolnienie TY PANIENKO OBUDZ SIE LALECZKO

Siema !!!! JA pracuje w rossmannie w Gdansku Nie jestem zadowolona mala pensja ciezka praca(dostawy) zrywanie z przerwy Ogulnie KIEPSKO MAM zamiar odejsc Obecnie szukam pracy Pujde na urlop zwolnienie i nie wroce !!!!!! DZiewczyny szanujcie sie !!! Jest tyle ciekawszych ofert

hey kacha to ty !!!! pozdrawiam

Małpo wstrętna , wyobrażam sobie to twoje przerabianie.

Rossmann to porażka!!!
Pracuje 2 lata jako kasjerka. Przychodzisz wcześniej, wychodzisz później a za to nie płacą. Ściągają w dni wolne do pracy. Zmieniają grafik w ostatniej chwili i nie informują o tym bo podobno nie mają takiego obowiązku. Jest przymus chodzenia na inwentaryzacje na inne sklepy. Kilka dni przed inwentaryzacją robisz kilka godzin za darmo w ramach inwentaryzacji. Pensja jest cienka a około 1/3 stanowi premia. W momencie pójścia na L4 tracisz premie. Łamanie praw pracownika jest na każdym kroku. Czasami nie ma nawet jak zjeść. Na 11 godzin pracy masz 15 minut przerwy. Raz w miesiącu są zebrania na które masz obowiązek przyjść nawet w dzień wolny. Jedynym usprawiedliwieniem jest L4 albo urlop. Jak nie będziesz się stawiać i dasz sobie wejść na głowę to może będziesz mieć dobrze. Właśnie szukam pracy i przestać się denerwować tą robotą.

Głupoty gadacie i tyle :) Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz takie jest przysłowie i tak właśnie jest w Rossmanie :)

image

Nie odzywaj się jak nie masz nic do dodania. Tu odpowiada się na pytania. Rossmann to dno i niestety biedronka jest dużo lepsza od tego. powinna się tym telewizja zająć bo przeginają pałę.

Sama Przeginasz pałę to pisząc :P

image

praca w rossm to tragedia etat1/2 male wynagrodzenie 800 zl

Czytając Wasze opinie jestem przerażona:/ gdzie wy dziewczyny pracujecie? dla was troche ciężkiej racy i rygoru to zaraz mobing ja pracuje w tej firmie od ponad 3 lat na dodatek studiuje i nie mam problemów z wolnymi dniami kiedy mam szkole grafik jest zawsze dostosowany do pracowników i ich potrzeb nadgodziny są płacone na normalnych stawkach nikt do niczego nie jest przymuszany dostawy są cięzkie ale po to jest chłopak na nich żeby wam pomóc wydaje mi się że nie potrafiłyście sie zgac w zespole z tąd taka opinia u nas każda może liczyc na każdą kierowniczka jest pierwsza klasa traktuje wszystkich równo zawsze sama zakasa rękawy do pracy ja osobiście polecam tą firme a i jeszcze jedno z kąd te kwoty zarobków sie u was biorą bo nie wiem nawet w słabym miesiącu można spokojnie na ręke wyciągnąc 1200 zł a często jest owiele więcej

zgadzam się z Mika :)
nie wiem skąd macie te zarobki, tak jak koleżanka pisze wyżej w słabym miesiącu ma się ponad 1200 a wyrobić można nawet z 1600 jak jest super miesiąc.

image

Czytam wasze wypowiedzi i nie mogę zrozumieć niektóre osoby które tak bardzo narzekają na tę prace. Ja pracuję już 25 lat w handlu i mogę coś o tym powiedzieć. Praca w handlu jest ciężka i każda osoba która decyduje się tam pracować musi liczyć się że nie będzie lekko, że jest to wysiłek fizyczny i psychiczny.Co do przerw to jest to 15 min. jeśli pracujesz 6 czy 11 godz.tak jest w kodeksie pracy. Jeżeli przychodzisz do pracy np. na godz.14 to od tej godz. już powinnaś być na swoim stanowisku pracy.Wypowiadacie się że dzwigacie ciężary,ile wy tam tego macie jak by wam przeszło robić w markecie spożywczym to dopiero mogłybyśmy podyskutować. Ja bardzo lubię prace w handlu mimo że mam wyższe wykształcenie i dlatego cały czas w nim pracuje tylko już nie jako sprzedawca a kierownik dużego marketu mam30 osób personelu i nie ma u nas kablowania ani podlizywania się ( po prostu nie lubię tego ) każdy pracownik wie co ma robić i jeden drugiemu pomaga ale to musi być zgrany zespół i trzeba na to długo pracować. Ja też bardzo lubię prace na sklepie przy wykładaniu towaru. Narzekacie na inwentaryzacje że musicie chodzić na inne sklepy, ale jak wy macie to też przychodzą do was z innych sklepów aby wam pomóc, bo w tedy inwentaryzacja trwa trochę krócej niż byście same ją robiły.
uważam dziewczyny że powinnyście nie być tak pesymistycznie nastawione do tej pracy i mniej narzekać a bardziej się zgrać i stworzyć fajny zespół razem z kierownictwem a na pewno będzie się wam lepiej pracowało czego wam bardzo życzę

195.34.211 to wkońcu Ania, Kasia, Magda, Dorota czy o co kaman? I odpowiada sobie na swoje własne posty ??? :-/ Masakra, nie wiem o co chodzi :-/

xxxxx

praca w firmie rossmann

Pracowałam i szczerze nie polecam. Lepiej iść do spożywczaka niż tam skrzynki nosić. Nawet na stanowisku asystenta kierownika sklepu można stracić kręgosłup. Najlepszym tego przykładem jestem ja, od lipca nie pracuje w tej firmie a z kręgosłupem do dziś dnia mam poważne kłopoty. Fakt jak na dzisejsze realia kasa jest niezła. Ale wole zarobić mniej ale być zdrowa. A przy okazji niektóre kierowniczki lubią pomiatać dziewczynami!!!!!!!!!!!!!

Re: praca w firmie rossmann

hej dziewczyny ;)

pracowałam w Rossmannie w Gdańsku głównym jakoś rok, i moge duzo powiedziec na temat co tam sie działo.

Akurat co do pensji nie mam żadnych zastrzeżeń bo uważam że 1500 złotych to jest dosyć duzo, bo mnie więcej tyle wynosi przy 150h pracy. Na nockach przynajmniej u mnie na sklepie była masakra. Nocka we dwie kiedy boksów było 18-20 i np. 35 kuwet. Do tego 2 louyouty i wyłożenie dodatkowego towaru.. MASAKRA. Nigdy na nockach nie robiłysmy sobie przerwy zeby sie wyrobić. Czym więcej tam zrobisz tym więcej od Ciebie beda wymagać ąz wycisną z Ciebie siódme poty. W trakcie mojej pracy zwolniono 6 osób! ktore pracowały mniej wiecej od roku do 3 lat. Stweirdziłam ze dłuższa współpraca nie ma sensu bo i tak prędzej czy póżniej wylece wiec sama sie zawinęłam stamtąd. Generalnie na każdym Rosmmanie jest pewnie inaczej akat tam gdzie ja pracowałam kasjerki były naprawde fajne. Asystentka była fajna jedna. Reszta robiła fochy jak miała coś wycofać a jak jakas reklamacja to na nas oczywiście sie wyżywały. Generalnie jak ktos chce tam pracowac to może spróbowac ale powiem szczerze tylko nie w gdańsku głownym :) podobno na PKS jest fajna grupka dziewczyn, nawet jedna była troche u nas i na prawde miła była, wiec jak mowilam warto sprobowac gdzie indziej. A co do tego ze patrzą jak na złodziei to jest PRAWDA! nawet tampony Ci przegrzebią i skarpetki, a nawet pojedyncze sztuki gumy musialy byc podpisane.. Ci co wypowiadaja sie pozytywnie to pewnie asystenki ktore plecy maja bo jak patrzy sie na komentarze klientów to wszyscy narzekają. Bajo.

rossmann to syf! wyzyskują na maxa, pomiatają ludzmi, kłamstwa, obłuda, donosicielstwo! Można się nabawic nerwicy a zjechany kręgosłup lub rozwalone biodra ma co druga tam pracująca! kasa nie mala ale tez nie duża na zachrzan jaki tam panuje, ja byłam na stanowisku kierowniczym a i tak nie polecam!

jak chcecie poczytac to wejdzcie na: kafeteria praca w rossmann forum :P

z tego co piszesz łamane są podstawowe prawa pracownika po pierwsze;nikt nie ma prawa cię przeszukać ani grzebać po twoich rzeczach osobistych jeżeli nie ma do tego konkretnych podstaw.po drugie;jeżeli chce cię zrewidować to tylko przy funkcjonariuszu policji.po trzecie;jeżeli kierownik przeszukuje ci szafkę to tylko dlatego że chce ci podłożyć świnie w końcu to kierownik ma tylko klucze dodatkowe do twojej szafki.to co dzieje się w tej firmie przechodzi ludzkie pojęcie ale to dzięki takim pracownikom jak wy bo pozwalacie na takie traktowanie.kierownicy są w tej firmie ustawieni a reszta to zaścianek który jest traktowany jak by był pozbawiony godności osobistych.z tego co piszecie kierownicy to osoby które są pozbawione kręgosłupa moralnego ale w tej firmie najwidoczniej takie osoby brane są pod uwagę.apel do kierowników nie macie być z czego dumni ,być kierownikem w takiej firmie to nie komplement tylko obelga pozdrawiam