Widok

SKRADZIONO WÓZEK I FOTELIK SAMOCHODOWY

Śródmieście Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
W dniu wczorajszym w centrum Gdyni wraz z samochodem skradziono wózek i fotelik mojego synka. Wózek to spacerowka MACLAREN LEATHER KOLOR CZARNY SKÓRZANY na ramie wybity nr CF6506 a fotelik to BE SAFE iZi Comfort X3 kolor czarny.
Bardzo prosze o kontakt gdyby ktoś natknął sie na próbe sprzedaży lub
może gdzies coś zobaczył.
Z góry serdecznie dziekuje, Agata
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Link do wózka:
http://img407.imageshack.us/img407/5414/pobraneax.jpg
Link do fotelika:
http://img809.imageshack.us/img809/6645/24813924.jpg

Mam nadzieje ze dobrze to zrobilam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wraz z samochodem skradziono wózek i fotelik mojego synka
==
Jeszcze podaj dane samochodu, mniemam, że to on był prawdziwym celem złodziei.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez tak podejrzewam... ale pomyślałam ze będą może chcieli gdzieś sprzedać to co było w środku albo może wyrzucą...
A auto to zielony Jaguar S-Typ rocznik 2005.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mogą wyrzucić, chyba, że sprawdzą ile jest wart taki wózek i spróbują sprzedać;) Skórzany maclaren to chyba rzadkość na ulicach?

Kiedyś podczas spaceru znalazłam w rowie (a raczej mój pies znalazł;D), markową skórzaną teczkę, która nowa kosztowała ponad 2 tys zł - policyjne dochodzenie ustaliło, iż pewnemu włoskiemu biznesmenowi zajumali wypożyczony wóz, a "zawartość" wyrzucili do rowu, m.in. ową teczkę z dokumentami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie rzadkość wiec pewnie wyrzucą... może ktoś znajdzie i odda...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzymam kciuki żeby wszytko się dobrze skończyło.. współczuję! :(

Znając ten kraj to samochód mógłby już dawno zostać rozłożony na częsci i sprzedany, numery bez problemu moga zostać wybite, dużo takich przypadków, niestety...złodziejski kraj!!!!!

Nie mniej jednak bądźmy dobrej myśli, a złodziejom ażeby odpadły dłonie!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hopek może ktoś coś wie ,bądź widzial
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z ciekawości - dzwoniłaś/byłaś/wysłałaś maile do komisów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tyle co mogłam to tak ale nie da się niestety wszystkiego ogarnąć...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprawdź jeszcze lombardy,zostaw zdjęcia skradzonych rzeczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie widziałąm jeszcze skórzanego maclarena, nie wiedziałam że takie są, będę miala oczy otwarte :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to niezły łup miały złodziejaszki ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie widziałaś takiego bo nie wielu jest ludzi, którzy wydają na wózek parasolkę ponad 4500zł :D
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4
głupota
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8
Chyba trochę z ceną przesadziłaś .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Współczuję i będę pamiętać, w razie czego dam znać na forum
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba nie przesadziłam :D
http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=344
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
Dlaczego głupota?Nie rozumiem? Jeśli kogoś na taki wózek stać to co Wam do tego?Niech kupuje nawet za 10tys jej pieniadze jej sprawa.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja odpowiedziałam na post osoby która dziwiła się, że nie widziała takiego wózka właśnie dlatego ze jest to rzadki model ze względu na jego cenę. Absolutnie nie miałam tutaj żadnego ale do autorki że taki wózek ma wręcz przeciwnie fajnie jak kogoś na taki stać ( szkoda że ukradli :( )
A Wioli pisząc że przesadziłam z ceną podałam ofertę że jednak przesadą podana przeze mnie cena nie jest jak widać :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
nie wejdę w bobo wózki bo mi zaraz zamyka strone więc nie zobaczę .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam może ktoś coś wie
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiola proszę bardzo może tym razem Ci się otworzy :)
http://maluchosfera.pl/produkt/2038/90/Poza_domem/Wozki-Spacerowki/WOZEK_MACLAREN_LEATHER_CF6506_EXCLUSIVE_.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ale co Ty mi za linki podsyłasz ,ja tobie tez mogę przesłać gdzie ten sam wózek nie kosztuje więcej niż 800$ więc przelicz sobie .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
Ludzie dajcie spokój z szacowaniem wartości skradzionego mienia - Policja przyjmie wycenę właściciela - a na niej może widnieć nawet kwota 5 tys. zł i na nic zda się skomlenie złodzieja, że wie gdzie takie modele stoją za 800$.
Jak wie, to mógł sobie taki kupić, a nie wyciągać łapę po cudze.

Mnie bardziej interesuje z którego dokładnie miejsca buchneli auto bo tam trzeba szczególnie uważać. I czy założycielka wątku wcześniej regularnie się pokazywała w tych stronach, czy pojechała tam po raz pierwszy - złodzieje może obserwowali łup już od dłuższego czasu...a może był to tzw. spontan.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i nie wiem za co dostałam łapki w dół ,chyba za to że nie zaglądam komuś w portfel ,nie podsyłam jakiś durnych linków bo mnie nie obchodzi ile kto dał za wózek ,ludzie zostali okradzeni ,dziecko bez wózka i nie ważna jego cena w takiej sytuacji .Ważne aby wszystko wróciło do prawowitych właścicieli .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Podejrzewam raczej że wózek i fotelik został wywalony gdzieś,nie sądzę aby złodzieje aut zawracali sobie głowę tymi rzeczami ,i może szkoda bo jak by trafił do jakiegoś komisu to była by szansa że dziecko odzyska wózek .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zdziwiłam się bo sama chciałam kupić limitkę maclarena i akurat takiej nie widziałam :)

Proponuje autorce założyć wydarzenie na fb, może z pomocą forum dotrze to do dużo większej ilości ludzi?

Sądzę że złodziej wie że nie jest to wózek za 100zł i pewnie i na tym by chętnie zarobił.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie zakładałam tego wątku ze względu na cenę skradzionego sprzętu... założyłam go bo chciałam utrudnić choć w jakimś stopniu sprzedaż złodziejowi i zwiększyć trochę szansę na odzyskanie... W samochodzie były tez inne wartościowe dla nas rzeczy ale szczerze mówiąc najbardziej zabolał mnie fakt ze okradziono moje dziecko...

A jeśli chodzi o samo wydarzenie to miało to miejsce w centrum Gdyni, samochód był zaparkowany przy dworcu, mąż wyszedł na około 40 minut. Jak się domyślacie stał tam wcześniej setki razy... podejrzewamy ze była to zaplanowana kradzież...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
maskara jak można okraść dziecko a policja ma małe szanse na odnalezienie
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak to bylo kolo dworca to pewnie jest monitoring, warto sprawdzic.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiola jeśli cię nie interesuje kwestia wartości wózka to po co te komentarze odnośnie przesadzenia z ceną? Nie musisz otwierać durnych jak to nazwałaś linków ale wtedy nie podważaj czyiś wątków jeśli nie masz pojęcia o cenie to warto najpierw ją poznać a potem komentować i się jeszcze burzyć :D Wrzuciłam na FB informację o poszukiwaniu Maclarena może to pomoże :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
komentarz mój ,pod Twój komentarz odnoście ceny wózka ,a potem mizerne tłumaczenie się o co tak naprawdę chodzi i jeszcze w dodatku bez nicku z tajemniczym znaczkiem ,tutaj na forum jak sie dało dawno zauważyć tylko osoby dogryzające podpisują się dziwnymi znakami albo po prostu "ja". Wstawianie linków , udowodnienie że miałaś rację co do ceny ,ok nie sprzeczam miałaś rację nie wiem nie obchodzi mnie

pisałam o cenie bo jeszcze niedawno przed ukazaniem się wątku autorki ,oglądałam skórzane maclareny w necie ,ale teraz nie leciałam od razu sprawdzać ile ten wózek kosztuje ,Ty sobie sprawdziłaś ok .
.Odpisałam teraz tylko dlatego aby podnieść wątek dla autorki .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
hopek może ktoś coś widzial
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie Ty widzisz dogryzanie z mojej strony? :O Hahahahha chyba nie wiesz jak wygląda tutaj dogryzanie chyba lekko nadwrażliwa jesteś :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
kiedys pisałam z wiolką na forum i jak napisałam że nie bd z nią dyskutować bo w innych wątkach zauważyłam że lubi się kłócić to zapewniała, że musiałam ją pomylić że mało się udziela i oczywiście ta sama śpiewka, że jestem nie zalogowana i podpis "ja" i takie bla bla, Wiola jak chcesz rozładować npm to weź się chociaż inaczej podpisz bo robisz sobie wstyd
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Co to jest WSTYD w necie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
takie rozmowy to zwykły spam co to ma do wątku autorki? a może ktoś po prostu zazdrości?dajcie sobie kobitki spokój
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tak tak pisałaś ,tylko że ja nie jestem żadną Wiolką ,juz Ci wówczas napisałam logując się w odróżnieniu do Ciebie .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
sprawdziłam za twoja radą ip.inaczej bym tego nie pisała. W każdym wątku się chcesz kłócić nawet gdy druga osoba tego nie chce. No ale racja to nie na temat więc wychodzę
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
No masz rację ,pewnie mam npm czy coś takiego cały czas .To powiadasz że kłócę z w każdym wątku ,ciekawe bo ja sobie nie przypominam abym z kimkolwiek się KŁÓCIŁA .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Witam,
czy każdy wózek ma inny numer ramy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kryminalne Trójmiasto

Zaginiony: Jacek Adamczyk (15 odpowiedzi)

Jacek Adamczyk . ur. 20.10.1966 r. zam. Gdańsk, ul. Arkońska 244/4 Komisariat Policji w...

Poszukiwany: Marcin Kropidłowski (44 odpowiedzi)

Marcin Kropidłowski . Rodzice: JADWIGA, GERARD Data i miejsce urodzenia: 1981-05-28,...

do góry