Salon Fryzjerski Venus

Fryzjerzy Paznokcie

Rumia, Dąbrowskiego 48

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jestem Bardzo zadowolona wątek zamknięty Do salonu trafiłam z polecenia koleżanki, której fryzurą byłam zachwycona i...
~Marlena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2017

Znalazłam swój salon! wątek zamknięty Do salonu trafiłam z fb i był to doskonały wybór. W końcu mam swoje wymarzone...
~Karola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2017

Salon fryzjerski Venus Rumia wątek zamknięty Salon godny polecenia.Byłam razem z córką.Bardzo miła i ciepła atmosfera.Pani...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 stycznia 2017

Spalona głowa wątek zamknięty Dziewczyny uważajcie! Pani fryzjerka jest mega nieprofesjonalna! Spaliła mi...
~Alicja
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 września 2016

Polecam! wątek zamknięty Do salonu trafiłam dzięki opiniom koleżanek i nie żałuję ! Pani Sylwia ma...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 listopada 2016

Godny polecenia!!! wątek zamknięty Do salonu trafiłam przez Facebooka. Pierwszy raz poczułam się u fryzjera jak...
~Aga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 listopada 2016

Najlepsza fryzjerka w Rumi wątek zamknięty P.Sylwia jest profesjonalną kosmetycza z doswiadczeniem,mila,kulturalna z...
~Kate
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 czerwca 2016

Fantastyczny salon ! wątek zamknięty Polecam salon Venus ! Po raz kolejny wychodzę w pełni zadowolona od Sylwii :)...
~Gosia - Krycha ;)
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 października 2016

Serdecznie polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam Venus! Wreszcie znalazłam swoją fryzjerkę pełną pasji i...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 października 2016

Cudowna naprawa włosów po ich mocnym zniszczeniu . wątek zamknięty Pani Sylwio !!!!! :) Oczywiście znów się powtórzę hehe :) jest Pani...
~Samanta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 października 2016

Ze szczerego serca POLECAM ! wątek zamknięty Od ponad pół roku jestem stałą klientką salonu Venus w Rumii. Bałam się zmian...
~Dominika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 września 2016

Serdecznie polecam wątek zamknięty Jestem stałą klientką VENUS. Za każdym razem po usłudze, wychodzę spełniona i...
~Julia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 września 2016

zadowolona wątek zamknięty To była moja trzecia wizyta. W końcu mam swoje upragnione zimne blondy,...
~dagson
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 września 2016

polecam wątek zamknięty Z przyjemnoscia wystawiam pochlebna opinie poniewaz na wizycie bylam dwa...
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 września 2016

Stały klient wątek zamknięty Z sympatii do mojej Pani Fryzjerki dojeżdżam z Gdańska :D Super salon,...
~Adrian
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2016

Zadowolona klientka wątek zamknięty To byla moja czwarta wizyta.opinie postanowilam napisac dopiero teraz...
~Agnieszka Z.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2016

Klientka z Łeby !!! wątek zamknięty Jakiś czas temu znajoma poleciła mi salon Venus w Rumi. Mimo sporej...
~Aneta z Łeby
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2016

Dagmara - opinia wątek zamknięty To byla moja czwarta wizyta w tym salonie. Zawsze wychodze bardzo zadowolona...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 lipca 2016

Godny polecenia salon:) wątek zamknięty Salon poleciła mi koleżanka,która jest jego stałą klientką. Zostałam bardzo...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 lipca 2016

Fryzjer pierwsza klasa! wątek zamknięty Zawitałem do salonu jakiś rok temu, i była to najlepsza decyzja dla moich...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 czerwca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry