Salon Fryzjerski Venus

Fryzjerzy Paznokcie

Rumia, Dąbrowskiego 48

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wojciech M. - opinia wątek zamknięty Uwielbiam takich ludzi jak Pani Sylwia, kreatywnych, majacych swoje zdanie i...
~Wojciech M.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 czerwca 2016

Polecam :) wątek zamknięty Od około roku jestem stała Klientką salonu fryzjerskiego Venus i zawsze...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 czerwca 2016

Salon fryzjerski Venus - polecam wątek zamknięty Szczerze polecam salon fryzjerski Venus, świetna obsługa, profesjonalna...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 czerwca 2016

Mistrz w spódnicy wątek zamknięty Jestem klientem salonu od prawie dwóch lat i zawsze wracam i wychodzę z niego...
~Marcin strosin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 czerwca 2016

VENUS wątek zamknięty W salonie Venus byłam po raz pierwszy i jestem bardzo zadowolona ,pełen...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 czerwca 2016

Pani Sywlia cudowna fryzjerka !!! wątek zamknięty Chciałabym polecić każdemu ten salon, ponieważ z precyzją i spokojem...
~Emilia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 czerwca 2016

Tylko Venus wątek zamknięty Do salonu Venus trafiłam przez przypadek. Mijam to miejsce codziennie w...
~Paulina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 czerwca 2016

najlepszy salon! wątek zamknięty jeden z najlepszych salonów. usługa wykonana perfekcyjnie, atmosfera bardzo...
~Zosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 czerwca 2016

polecam :) wątek zamknięty Trafiłam do salonu z polecenia koleżanki I był to świetny wybór. Przemiła...
~magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 maja 2016

Super Salon!! wątek zamknięty Jestem stałą klienta i muszę przyznać, że wymagająca. Bardzo cenię sobie...
~Dorota
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 maja 2016

Ania, Ewa i Maryla - opinia wątek zamknięty Chodzimy do Pani Sylwii razem z moją mamą i siostrą i jesteśmy bardzo...
~Ania, Ewa i Maryla
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 maja 2016

super wątek zamknięty Jestem bardzo zdziwiona tymi negatywnymi opiniami! Pani Sylwia to jednyna...
~Asia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry