Serwis AGD

Naprawa i serwis AGD

Gdańsk, Orłowska 9

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
super! wątek zamknięty fachowo, uprzejmie i z troską wykonana usługa. Serwisant przemiły - udzielił...
~MOnika - Wrzeszcz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2011

rewelacja wątek zamknięty Pan przyjechał punktualnie. Zrobił pralkę i piekarnik. Wziął 200zł, dał 12...
~iza
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 marca 2011

NAPRAWA PRALKI wątek zamknięty POLECAM :) Usługa została zgłoszona rano i tego samego dnia o umówionej...
~MARZENA ORUNIA GÓRNA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 lutego 2011

Naprawa zmywarki wątek zamknięty Usluga zostala wykonana profesjonalnie.Wykonawca solidny, kompetentny,...
~URSZULA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 stycznia 2011

Solidnie!!! wątek zamknięty Jestem pod dużym wrażeniem, usługa profesjonalna, przystępna cenowo, a pan...
~Kasia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 listopada 2010

naprawa zmywarki i drzwi kuchenki wątek zamknięty Usługa została wykonana profesjonalnie. Wykonawca solidny, kompetentny i...
~Anna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 października 2010

Polecam!!! wątek zamknięty Z serwisu skorzystałem w związku z awarią suszarki do ubrań.Serwisant w 2min...
~L
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 października 2010

naprawa kuchenki gazowo-elektrycznej wątek zamknięty Szybko, sprawnie, niedrogo bez naciągania. Polecam!
~M.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 września 2010

naprawa zmywarki wątek zamknięty Jestem bardzo zadowlona z usługi. Pan bardzo komunikatywny, słowny i...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 czerwca 2010

szybko i sprawnie wątek zamknięty Polecam gorąca - Pan przyjechał do piekarnika po 3 godzinach od telefonu i...
~Ola
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 maja 2010

Niesolidny, niesłowny i nie oddaje zabranych do naprawy podzespołów wątek zamknięty Zgłosiłem do naprawy kuchenkę mikrofalową SIEMENS. Zlecenie zostało przyjęte....
~Jacek Beśka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 maja 2010

błyskawiczny serwis wątek zamknięty Rewelacja - zdecydowanie najlepsza firma serwisująca sprzęt AGD w...
~zadowolony klient
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 maja 2010

klient - opinia wątek zamknięty Naprawa pralki trwała ok 2h zakończona sukcesem. Na naprawę dana gwarancja o...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 grudnia 2009

klient - opinia wątek zamknięty Naprawa sprzętu doprowadzona skutecznie do końca, więc mogę śmiało polecić...
~klient
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 października 2009

klient - opinia wątek zamknięty Naprawiana była zmywarka, której nie naprawił serwis na Porębskiego, zresztą...
~klient
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2009

Fachowo wątek zamknięty Do naprawy była zmywarka. Sprzęt był już w innym serwisie, ale usterka nie...
~Jarek Ś.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 31 marca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
126

postów

116

wątków

do góry