Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Beznadziejna obsługa wątek zamknięty Ceny ok, miejsce dobre, mało klientów. Dlaczego? Wszystko wina obsługi, która...
~klient
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 marca 2014

Śledzik kiedyś TAK , dziś zdecydowanie NIE wątek zamknięty Zacznę od tego , że byłem kiedyś stałym klientem i często odwiedzałem...
~Aleksander
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 listopada 2013

W tym lokalu leją ciepłą wódę!!! wątek zamknięty Zdecydowanie nie polecam lokalu! Powody : 1)Panie nie mają żadnego pojęcia...
~Był tam po raz ostatni.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 października 2013

Śledzik wątek zamknięty Zacznę od tego, że wystrój bardzo przeciętny. Selekcja, selekcją ale nie...
~N.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2013

Tak się bawi Gdynia? :( wątek zamknięty Miałam spore oczekiwania, gdy pojawił się Śledzik. Wystrój fajny, pomysł też,...
~eMMA
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 marca 2013

magda - opinia wątek zamknięty Średnia wieku 21 do tego o 23 wszyscy już ledwo na nogach stoją! Muzyka......
~magda
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 lutego 2013

Średnio na jeża wątek zamknięty Minusy: - słaba muzyka - dużo chołoty (pod knajpą zawsze coś się dzieje) -...
~Marian
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 lutego 2013

Śledzik wątek zamknięty Dla mnie fajne miejsce, często tam bywam. Alkohol tani, obsługa miła, wystrój...
~Robert24
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 lutego 2013

masakra wątek zamknięty rezerwacja to ściema, obsługa miła tylko na pokaz, maksymalny wiek...
~sweeties
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 lutego 2013

Ruda - opinia wątek zamknięty Swietny klimat, świetni pracownicy, rewelacyjne ceny - no i zespól grający w...
~Ruda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 stycznia 2013

rozcieczona wódka smakowa wątek zamknięty Siwetne miejsce ale orzechowka i jak sie domyslam reszta wodeczki niestety...
~ja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 grudnia 2012

Lena - opinia wątek zamknięty selekcja super pomysł bardzo dużo zmieniła w lokalu, jestem stała klientką i...
~Lena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 grudnia 2012

Śledzik wątek zamknięty W dzień i pod wieczór jak najbardziej fajne miejsce. Niestety ostatnia...
~Albert
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 listopada 2012

~Natalia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 listopada 2012

za glosna muzyka !!! wątek zamknięty ogolnie bardzo dobrze, ale za glosna muzyka, trzeba krzyczec
~jinx
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 października 2012

Cud w Gdyni wątek zamknięty Przemiła obsługa, przepyszny tatar, zimne piwo z sokiem imbirowym za 4,50 to...
~Karolina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 października 2012

bardzo dobry pasztet wątek zamknięty zimna wódka. Wypić, zagryźć, iść dalej. Muzyka starej daty typu "na pewno...
~sdfghg
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 września 2012

~Ofelia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt: