Widok

Statyści

Czy ktoś z Was miał okazję pracować jako statysta? Gdzie znaleźliście taką ofertę pracy? (wiem że to nie jest praca na stale :) )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja pracowałem jako statysta. Było to kilka lat temu. Zarobiłem wtedy za cały dzień zdjęciowy 50 zł. Pracę znalazłem tam przez Internet. Niestety nie pamiętam strony www, z której złapałem kontakt. Fajne doświadczenie. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poszukaj w sieci firmy ABM - obecnie się podzieliła i są dwie, jedna (oddział wrocławskiej) z siedzibą w pobliżu Manhattanu, druga samodzielna - nie pamiętam gdzie teraz mają oficjalną siedzibę, ale google... fajne projekty, fajni ludzie, fajna kasa wszystko na czas. Warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Abm:
Ogółem fajnie. Po ilości maili widzę, że w tym roku mają sporo ofert. Jednak statyści nadal zarabiają nędznie - zazwyczaj 70 zł (netto chyba, choć może nawet i brutto - naprawdę słabe stawki). Za to na reklamach można już konkretniej zarobić, ale tu już są ogólnopolskie castingi, więc nie jest powiedziane, że ktoś z Trójmiasta akurat dostanie rólkę.
Ja dla nich statystowałam kilka lat temu. Wciąż dostaję maile więc widzę, że stawka "poszybowała" o jakieś 15 zł w górę ;)

Ok, sprawdziła ostatnie maile i takie są np. stawki:


Reklama - rola główna:
"Wynagrodzenie: 5 000 zl za dzien.
to bedzie 8 sek billboard sponsorski do TVP - czyli prawa 1 rok tv + internet."

Statysta w serialu - mail z grudnia:
"Zdjęcia w Gdyni w czwartek w godz. 8.30 do około 17.30.
W piątek prawdopodobnie podobne godziny.
Wynagrodzenie za dzień zdjęciowy (powyżej 5 godz pracy na planie)
to 80 zł." Nie napisali czy netto czy brutto.

Mam też maila z informacją o zapisach do ich bazy danych:

Witamy,

Studio ABM Trójmiasto robi nabór oraz aktualizację zdjęć do bazy.

Zapraszamy w najbliższy piątek, 10 lipca od 12:00 do 19:00 w budynku STARTERa, przy ul. Lęborskiej 3b w Gdańsku - Przymorze.

Zachęcamy do zaproszenia znajomych!

Osoby, które dokonują zapisu do bazy, wnoszą jednorazową opłatę 40 zł.

Aktualizacja zdjęć jest oczywiście darmowa.

Zapraszamy do polubienia naszego nowego profilu: http://www.facebook.com

Pozdrawiamy serdecznie,

Studio ABM Trójmiasto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Obuwie robocze (9 odpowiedzi)

Hej używa ktoś butów Dickies Dixon Rigger? Jak się sprawują? Lub co polecacie w podobnym stylu?

prawnik/ radca prawny odnośnie ZUS - szukam (17 odpowiedzi)

nie wiem czy dobry temat; czy ktoś może polecić prawnika,radca prawnego lub kancelarię...

Klub gogo-praca-****-moja opinia (4 odpowiedzi)

Dziewczyny nie polecam pracy w tych klubach. Poszłam do pracy jako promotorka klubu gogo,...

do góry