Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szewczyk Ewa - opinia wątek zamknięty Świetne warsztaty , wiedzą przekazana w sposób prosty i przejrzysty .Zajęcia...
~Szewczyk Ewa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 września 2020

Kasia - opinia wątek zamknięty Jestem po kursie podstawowym i jestem mega zadowolona, samo prowadzenie kursu...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 września 2020

Gosia - opinia wątek zamknięty Kurs podstaw fotografii bardzo przystępnie poprowadzony.
~Gosia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 września 2020

Sławek - opinia wątek zamknięty fajna atmosfera, wiedza podana w praktyczny sposób
~Sławek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 marca 2020

Gosia - opinia wątek zamknięty Kurs z podstaw fotografii jak najbardziej do polecenia. Cała masa wiedzy...
~Gosia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 marca 2020

Gosia - opinia wątek zamknięty Kurs z podstaw fotografii jak najbardziej do polecenia. Cała masa wiedzy...
~Gosia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 marca 2020

Wioleta L - opinia wątek zamknięty Jestem pod wielkim wrażeniem Miałam przyjemność wziąść udział w kursie dla...
~Wioleta L
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 lutego 2020

Kurs dla początkujących wątek zamknięty Polecam każdemu, kto jeszcze się waha czy skorzystać z kursu. Sposób...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 października 2019

fotografia-kurs dla początkujących wątek zamknięty Kursy przeważnie kojarzą mi się z czymś nużącym. Właśnie ten kurs zaburzył u...
~rochem
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 lipca 2019

Polecam wszystkim entuzjastom fotografii! wątek zamknięty Kurs dla początkujących fotografów, to świetna propozycja dla wszystkich,...
~MBG
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 lipca 2019

kurs dla poczatkujacych wątek zamknięty Super kurs,super prowadzący ,fajna atmosfera .Gorąco polecam .
~laik
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 maja 2019

Kurs fotografii dla początkujących wątek zamknięty Świetny kurs dla osób początkujących i stawiających pierwsze kroki w...
~Emilia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 maja 2019

kurs fotografowania wątek zamknięty Rzeczowe zajęcia prowadzone w bardzo sympatycznej i swobodnej atmosferze -...
~Maciek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 marca 2019

Canon wątek zamknięty Bardzo polecam kurs, wiedza którą przekazal na kursie widzę że jest konieczna...
~Rafal
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 września 2018

100% profesjonalizmu wątek zamknięty To już drugi kurs, jaki odbyłem z Darkiem i na pewno nie ostatni. Tak jak...
~Adam
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 września 2018

Świetny kurs! wątek zamknięty Serdecznie polecam wszystkim kurs fotografii podstawowej prowadzony przez...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 września 2018

Kurs fotografii dla początkujących wątek zamknięty Bardzo serdecznie polecam kurs fotografii u p. Darka. W prosty i zrozumiały...
~Gracjana
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 września 2018

Kurs fotograficzny wątek zamknięty Polecam, zajęcia prowadzone bardzo ciekawie, wiele się na nich nauczyłam,...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2018

Polecam wątek zamknięty Polecam kursy u Darka Śliwińskiego. Brałam udział w podstawowym i jestem...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 maja 2018

Wyśmienity kurs wątek zamknięty Brałem udział w kursie dla początkujących. Darek w wyśmienity sposób...
~Maciej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 maja 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry