Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kurs podstaw fotografii wątek zamknięty Bardzo polecam kurs. Dużo wiedzy ale przekazanej w całkowicie zrozumiały...
~Marianna Pawelczyk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2018

Kurs fotografii dla poczatkujacych wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona,polecam wszystkim ,w kazdym wieku.
~Malgorzata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2018

Kurs fotografii. wątek zamknięty Bardzo profesjonalny kurs. W prosty, zrozumiały i łatwo przyswajalny sposób...
~Marian W.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2018

Profesjonalny i łatwy do zrozumienia kurs fotografowania. wątek zamknięty Dziekuję serdecznie za pomoc w zrozumieniu niezrozumiałych pojęć - przesłona,...
~Urszula
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 marca 2018

Dziękuję Darku! wątek zamknięty Polecam kurs dla początkujących z całego serca. W końcu potrafię panować nad...
~Weronika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 stycznia 2018

Pełen profesjonalizm, rzetelna wiedza i ogromne zaangażowanie wątek zamknięty Polecam w 100% kurs fotografii dla początkujących. Bardzo profesjonalne...
~Alina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 grudnia 2017

Kursy, plener i studio wątek zamknięty Fachowo, miło i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona.
~Nikoleta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 listopada 2017

Szczerze polecam !!! wątek zamknięty Szczerze polecam kurs z podstaw fotografii w BiznesFoto Gdynia.Darek prowadzi...
~Diana
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 listopada 2017

Kurs fotografii dla początkujących wątek zamknięty Zagadnienia fotograficzne już nie są mi obce
~Marlena.K
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 listopada 2017

Kurs fotografii dla początkujących wątek zamknięty Polecam kurs fotografii dla początkujących. Darek świetnie tłumaczy, chętnie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 października 2017

Wspaniały kurs robienia dobrych zdjęć wątek zamknięty Właśnie ukończyłem podstawowy kurs fotografii (pażdziernik'17) prowadzony...
~Zbyszek N.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 października 2017

Polecam na MILION procent :-) wątek zamknięty Właśnie ukończyłam kurs dla począkujących w edycji wrześniowej i jednym...
~Marta Herstowska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 września 2017

Kurs foto wątek zamknięty Baaardzo serdecznie polecam kurs foto u pana Dariusza, mnóstwo niezbędnej...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 września 2017

Kurs fotografii wątek zamknięty Z całą stanowczością polecam kurs u Darka, zajęcia prowadzi w bardzo...
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lipca 2017

najlepszy kurs wątek zamknięty Bardzo polecam kurs prowadzony przez pana Darka - artystę. Kurs bardzo...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lipca 2017

Kurs fotografii dla początkujących wątek zamknięty Kurs naprawdę godny polecenia: świetna organizacja, informacje wyczerpujące i...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lipca 2017

Kawał solidnej wiedzy na start wątek zamknięty Godny polecenia kurs fotografii dla początkujących. Ciekawie prowadzone...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 czerwca 2017

Kurs fotografii dla początkujących wątek zamknięty Bardzo polecam kurs u Darka. Świetne podejście do kursantów, duża wiedza i...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 czerwca 2017

Świetny kurs, polecam wątek zamknięty Kurs dla początkujących to super wybór dla każdego amatora fotografii. Jeśli...
~Viola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 czerwca 2017

Kurs fotografii dla początkujących wątek zamknięty Kurs Darka Śliwińskiego to świetna zabawa dla wszystkich zainteresowanych...
~Agata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 maja 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry