Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Świetne kursy wątek zamknięty Polecam kursy u Darka Śliwińskiego, przekazuje wiedzę w zrozumiały sposób, ma...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2017

kurs wstepny fotograficzny wątek zamknięty bardzo profesjonalne przygotowanie, atmosfera super wiele nowosci
~zbyszek dobek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 maja 2017

Bardzo polecam wątek zamknięty Prowadzący - komunikatywny, pomocny, wyrozumiały. Kurs - podstawy wiedzy...
~Basia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2017

"Kurs Fotografii dla Poczatkujacych" Darka Sliwinskiego wątek zamknięty Polecam "Kurs Fotografii dla Poczatkujacych" Darka Sliwinskiego. Teraz wiem,...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2017

Polecam wątek zamknięty Polecam. Świetne wprowadzenie do tematu fotografii.
~Kajetan
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2017

KURS FOTOGRAFII DLA POCZĄTKUJĄCYCH wątek zamknięty Kurs prowadzony profesjonalnie, bez zbędnych rozmów nie związanych z tematem,...
~MarcinKurkus
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2017

Polecam wątek zamknięty Kurs spełnił moje oczekiwania, miła atmosfera, wiedza przekazana w przystępny...
~Adriana
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 grudnia 2016

Kurs podstawowy - warto wątek zamknięty Kurs podstawowy u Darka Śliwińskiego to kompendium wszystkiego co powinna...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 listopada 2016

Niki - opinia wątek zamknięty Bardzo fajny kurs na początek, zachęca do zgłębiania wiedzy. Prowadzący...
~Niki
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 października 2016

Spoko wątek zamknięty Bardzo polecam kurs dla początkujących !!! Profesjonalnie przekazana wiedza w...
~Bobo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 października 2016

Polecam wątek zamknięty Taki kurs powinien być w pakiecie do każdego nowo zakupionego aparatu a...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 września 2016

Polecam wątek zamknięty Kurs rewelacyjny. Wszystko jasno wytłumaczone. Zajęcia w miłej atmosferze....
~Ola G
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 września 2016

Kurs dla początkujących wątek zamknięty Polecam kurs dla osób rozpoczynających przygodę z aparatem, jak i dla tych,...
~MarcinJ.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 września 2016

POLECAM!!! wątek zamknięty polecam wszystkim amatorom kursik dla początkujących. Swój aparat mam od 7lat...
~Jola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 września 2016

Kurs dla początkujących wątek zamknięty Przede wszystkim serdeczne podziękowanie za fajnie przeprowadzony kurs....
~Gabi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2016

Bardzo dobry kurs! wątek zamknięty Nawet nie wiedziałem, że mogę takie ładne zdjęcia zrobić, zawsze myślałem, że...
~Tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lipca 2016

Super kurs! wątek zamknięty Super kurs! Bardzo konkretnie i na temat. Nie wiedziałam nawet, że mój aparat...
~Paulina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 lipca 2016

polecam wątek zamknięty Polecam. Naprawdę profesjonalnie.
~dota
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lipca 2016

kurs fotografii dla początkujących wątek zamknięty Kurs - super! Zdecydowanie polecam! Powadzący w sposób uporządkowany i...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 czerwca 2016

Fantastyczny kurs! wątek zamknięty Uczestniczyłam w kursie dla początkujących. Na kurs przyjechałam specjalnie z...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 czerwca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry