Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Świetny kurs ! wątek zamknięty Najlepsza ocena dla zajęć, jak i samego prowadzącego. Kurs przebiegał w...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 czerwca 2016

Polecam każdemu kto chce zaczerpnąć wiedzy o fotografowaniu :) wątek zamknięty Bardzo ciekawy i rzeczowy kurs. Polecam każdemu kto chce się nauczyć robić...
~Magdalena R.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 maja 2016

Bardzo polecam! wątek zamknięty Kurs rzeczywiście absolutnie od podstaw, wiedza przekazywana w bardzo...
~Adela
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 maja 2016

Serdecznie polecam wątek zamknięty Wreszcie wiem co mam za sprzet i jak z niego korzystac. Darek bardzo fajnie...
~Gosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2016

Super! wątek zamknięty Polecam z całego serca bez względu na temat kursu bo na pewno każdy jest tak...
~Tomasz Rogacki
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2016

Bardzo dobry kurs wątek zamknięty Zdecydowanie polecam "Kurs Fotografii dla Poczatkujacych" Darka Sliwinskiego....
~Kasia Ch.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 marca 2016

Super spędzony czas wątek zamknięty Polecam na 100 %. Czas wspaniale spędzony, aparat ujarzmiony. Teraz wiem jak...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lutego 2016

Polecam! wątek zamknięty Darek Śliwiński to fachowiec. Indywidualny Kurs Fotografii nie tylko...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lutego 2016

Kurs indywidualny fotografii dla mam wątek zamknięty Brałam udział w indywidualnym kursie fotografii dla mam. Jestem bardzo...
~Kasia K.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 stycznia 2016

Szczerze polecam !!! wątek zamknięty Brałam udział w czterodniowym kursie fotografii dla początkujących. Pan Darek...
~Alicja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 listopada 2015

kurs foto u Darka Śliwińskiego wątek zamknięty Z całego serca polecam kursy fotograficzne u Darka Śliwińskiego :-) Mega...
~Joanna S.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 września 2015

Polecam kurs fotografii dla początkujących u Darka! wątek zamknięty Niby tylko 4 dni, a tyle nabytej wiedzy. Mega fajnie poprowadzone zajęcia, w...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 września 2015

Polecam ;) wątek zamknięty Kurs był fajną przygodą w gronie miłych ludzi, chcących tak jak ja...
~Marta ;)
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 września 2015

Kurs Fotografi Dariusza Śliwińskiego wątek zamknięty Brałam udział w kursie dla osób początkujących, kurs poprowadzony bardzo...
~Ramona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2015

Naprawdę polecam kursy fotografii Darka Śliwińskiego wątek zamknięty Po skończonym kursie mogę powiedzieć, że umiem w końcu robić zdjęcia :) niby...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2015

Taaadam! Umiem obsługiwać aparat! wątek zamknięty Był to mój pierwszy kurs w ogóle i byłam pełna obaw, czy dam radę. Jestem...
~Irmina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2015

Polecam super kurs fotografii dla każdego wątek zamknięty Kurs był super, mimo, że nie Ja w nim uczestniczyłam to wiem z pierwszej...
~Mama gimnazjalistki
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2015

Polecam z pelnym przekonaniem! wątek zamknięty Bardzo goraco polecam kurs!Byl on niesamowita przygoda w Doborowym Gronie!Na...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2015

Bardzo polecam i na pewno kiedyś wrócę do Darka wątek zamknięty Fajne spotkanie w gronie miłych ludzi których zebrał wspólny temat...
~Waldek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 lipca 2015

100 % TAK wątek zamknięty Profesjonalnie, ciekawie, wesoło...aparat ujarzmiony, umiejętności nabyte -...
~Renata z Gdyni
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 czerwca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry