Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Fotografia z Darkiem Śliwińskim :) wątek zamknięty W 100% pełen profesjonalizm!Darek potrafi swietnie przekazac wiedzę w sbosób...
~Gosia G.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 maja 2015

Kursy Fotografii Darka Śliwińskiego - SUPER! wątek zamknięty Bardzo polecam. Duża wiedza Darka poparta doświadczeniem w różnych sytuacjach...
~Gosia K.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 maja 2015

Karolina Z. - opinia wątek zamknięty Z największą przyjemnością polecam kurs fotografii u Darka. Wszystko...
~Karolina Z.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 maja 2015

Najlepszy możliwy początek FOTO przygody :-) wątek zamknięty Pozornie krótki kurs, ale dowiedziałam się wszystkiego czego było mi trzeba...
~AnJa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2015

Fenomenalne zajęcia wątek zamknięty Jeśli właśnie staliście się posiadaczami lustrzanki (lub co gorsze macie ją...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2015

Rewelacja - polecam. wątek zamknięty Kurs fotografii dla początkujących, prowadzony przez Darka Śliwińskiego...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2015

Rewelka wątek zamknięty Szczerze polecam. Warto.
~Uśka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2015

Rewelacja wątek zamknięty Wszystko swietnie, lepiej niz sie spodziewalam! Prowadzacy - anielska...
~Alicja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 marca 2015

POLECAM! wątek zamknięty Indywidualne warsztaty poprowadzone fantastycznie! Przemiła atmosfera, wiele...
~Ala
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 marca 2015

FANTASTYCZNY KURS DLA ZIELONYCH wątek zamknięty W zeszłym tygodniu miałam okazję uczestniczyć w kursie dla początkujących...
~Monika L
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 marca 2015

Polecam w 100 % wątek zamknięty Zajęcia teoretyczne prowadzone w super atmosferze i interesująco. Sam...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 marca 2015

Idealnie wątek zamknięty Super kurs dla mnie. Nareszcie wiem ustawiam, robiąc zdjęcia. Świetna...
~Weronika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 marca 2015

POLECAM / zajęcia indywidualne wątek zamknięty Darek - niewyobrażalne morze cierpliwości :), niewątpliwy talent do...
~Milka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 marca 2015

Kurs foto dla początkujących wątek zamknięty Pełen profesjonalizm ,zajęcia prowadzone na wysokim poziomie ,super atmosfera...
~Zyta Żaczek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 października 2014

Pati - opinia wątek zamknięty polecam każdemu kto jest w posiadaniu aparatu! do tej pory korzystałam tylko...
~Pati
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 października 2014

Kurs fotografii wątek zamknięty Rewelacja! Bardzo polecam, super atmosfera, super prowadzący, super klimat....
~Sylwia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 października 2014

BuznesFoto wątek zamknięty Wszystko na 6! Sposób przekazywania wiedzy, atmosfera, zakres materiału....
~Kursantka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 października 2014

Kurs fotografii wątek zamknięty Poszłam na kurs- aby poszerzyć wiedze na temat swojego hobby. Po tych...
~Iza
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 października 2014

Kurs fotografii u Darka wątek zamknięty Wszystko super! To czego chciałam się dowiedzieć, to się dowiedziałam. Darek...
~Alkaaa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 października 2014

Kurs u Darka = bomba:) wątek zamknięty Bez wahania polecam wam kurs u Darka! Wiele się nauczyłam, sprawdziłam w...
~Dorota J
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry