Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam - Kursy Fotografii Darka Śliwińskiego dla początkujących wątek zamknięty Wielki pozytyw! Zajęcia przygotowane w ciekawy, przystępny sposób....
~Alicja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2013

Polecam! wątek zamknięty Pozytywna energia, mnogość pomysłów, ogromna wiedza! Jeżeli ktoś ma aparat i...
~Damian
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 lipca 2013

Polecam kurs Fotografii Darka Śliwińskiego wątek zamknięty Ciekawie prowadzone zajecia. Dały mi podstawową wiedzę z zakresu fotografii....
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 maja 2013

Polecam z czystym sumieniem wątek zamknięty Bardzo przyjemnie prowadzony kurs, prowadzący sympatyczny, pomocny i przede...
~P
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 maja 2013

Zdecydowanie POLECAM! wątek zamknięty Wszystkim którzy zastanawiają się czy wziąć udział w kursie - POLECAM! Super...
~Diana
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 maja 2013

Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!! Zdecydowanie polecam. Kurs prowadzony fachowo,...
~niahaniania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 maja 2013

Polecam wątek zamknięty Świetne zajęcia, przystępnie prowadzone, bardzo ciekawe zajęcia praktyczne.
~stan
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 maja 2013

Polecam!:) wątek zamknięty Polecam kurs wszystkim, którzy mają lustrzanki a nie koniecznie wiedzą jak z...
~Karina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 maja 2013

POLECAM WSZYSTKIM!!! wątek zamknięty Super spędzony czas, ogromna ilość przyswojonej wiedzy w tak krótkim czasie....
~Justyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 maja 2013

Polecam! wątek zamknięty W końcu wiem w jaki sposób mogę wykorzystać funkcje mojego aparatu!...
~Aneta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2013

Oczywiście, że polecam! wątek zamknięty Otrzymałam od bliskich urodzinowy voucher na indywidualne warsztaty...
~Kasia Banasiak Kabi
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2013

Kurs dla każdego wątek zamknięty Witam. Własnie zakończyłem kurs fotografii i jestem naprawdę zadowolony. W...
~PiotrD
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 marca 2013

Gosia - opinia wątek zamknięty Niebezpiecznie wciągające szkolenie :)) Dobrze spędzony czas. Darku, dzięki...
~Gosia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 marca 2013

Super kurs!!! wątek zamknięty Zajęcia rewelacyjne, pan Darek bardzo konkretny i z pasją przekazuje swoją...
~Bożena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 marca 2013

piotr19671115 - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym, mimo , że jakiś czas fotografuję,...
~piotr19671115
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 marca 2013

Treściwie, profesjonalnie, w dobrej atmosferze wątek zamknięty Szkolenie bardzo treściwe, dobrze skrojony program - równowaga między teorią...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2012

Polecam! wątek zamknięty Profesjonalnie, ale przystępnie, z zaangażowaniem, ale bezstresowo :) Dzięki!
~Eliza
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2012

Dorota - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm, przemiła atmosfera, umiejętność przekazania wiedzy i...
~Dorota
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2012

Świetny kurs wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, przemiła atmosfera oraz świetne (oraz intensywne!)...
~Aneta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2012

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Do samego studia bardzo trudno trafić i nie raz się pogubiłam w tych...
~Agata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 lipca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry