Widok

Szkoły nauki jazdy - wady, zalety.

Motoryzacja Temat dostępny też na forum:
Witam

Chcę się zapisać na prawo jazdy. Zastanawiam się pomiędzy Elka School - droższa i Lcar - tańsza. Każdy na pewno chwali szkołę w której robił prawko ale może podzielcie sie gdzie robiliście i co Wam sie tam podobało a co nie.

Będę wdzięczna. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Carusek, Gdańsk Oliwa

Podobały mi się wykłady, nie podobało mi się to, że instruktorzy są zawaleni pracą i miałem bardzo mało jazd w tygodniu, przez co cały kurs robiłem chyba 3 miesiące. Na wielki minus również to, że przez jedną "wskazówkę" oblałem egzamin...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Oliwka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale ktora elka school ? gdansk gdynia ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardziej jestem nastawiona na Gdynie.
Z tego co zauważyłam z różnic to w Lcar jeśli chodzi o wykłady to sa terminy kiedy zaczyna się kurs a w Elka School jest tal jak by tryb ciągły że można dołączyć w każdej chwili.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No tak bo wykłady są prowadzone w kole czyli kiedy byś nie dołączyła i tak przerobisz materiał
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aha to już nie wiem która forma lepsza. Ale chyba to jest tak że każda szkoła dobra i każda tak samo przygotowuje. Po prostu pech jak się trafi np na złego instruktora.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No nie do końca tak samo przygotowuje
zależy jak tłumaczy
czy tłumaczy te ważne rzeczy
czy uczula na niektóre sytuacje itp

no trzeba trochę poczytać opinii i nie brać najtańszego kursu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szczerze mówiąc czytając opinie to większość pozytywne o każdej ze szkół. Niby Lcar też chwalą, i jest troszkę tańsza ale wchodząc na ich stronę internetową jest ona jakas taka mało czytelna, nawet ten cennik :p O Elka School słyszałam od zawsze. Więc myślę że tą wybiorę tylko te wykłady w trybie ciągłym mnie dziwią ale może to nie jest zła rzecz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No zła rzecz na pewno nie jest
i się nie bój bo na pewno i tak przerobisz cały materiał ; )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fakt 'przerobisz' caly material a ze najpierw dowiesz sie kto ma pierwszenstwo przejazdu na skrzyzowaniu a dopiero na ostatnim wykladzie dowiesz sie co to jest skrzyzowanie a co nie jest (droga wewnetrzna - strefa ruchu - wyjazdy - gruntowa itd
To juz inna sprawa
Nie wspominam nawet o roznicy pomiedzy pojazdem silnikowym a samochodowym LUB o wyprzedzaniu z prawej strony (rower. samochod, kolumna pieszych)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
chyba wyolbrzymiasz zależy od szkoły jazdy
moim zdaniem lepsza taka teoria niż by uczyć miała się sama i iść na egzamin
a to o czym piszesz to zależy jak instruktor prowadzi zajęcia jak leci tematami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm... Sama nie wiem. Na pewno zdecyduje się na Lcar albo Elka School. Lcar jest niby tańsza ale ich strona internetowa jak dla mnie jest mało zrozumiała.. Elka School o niej zawsze słyszałam i jest droższa około 300 zł. Lcar ma terminy rozpoczynających się wykładów a Elka School ma właśnie ten tryb ciągły. Elka School ma dodatkowo jazdę jedną samochodem hybrydowym. I ma wyraźnie napisane co jest w cenie ile jazd teorii i 2 egzaminy. Tego nie udało mi się doszukać na stronie Lcar ale to chyba powinno też być w cenie
Tyle różnic zobaczyłam ale szczerze mówiąc dalej nie wiem którą szkole wybrać. Napiszę jeszcze maila do Lcar aby podali dokładniejsze informacje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam AutoBest
jest to szkoła, która naprawdę przygotuje Cię do egzaminu zarówno teoretycznego jak i praktycznego. Sama tam chodziłam i teorię zdałam na 74 pk (100%) zarówno na testach wewnętrznych jak i na egzaminie państwowym. Praktykę zdałam za 4 razem, aczkolwiek z własnej głupoty. Wiele osób, które kończą te szkołę zdają egzamin praktyczny za max. 2 podejściem. Szczerze polecam. Kadra jest niezwykle uprzejma i cierpliwa ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam serdecznie, widziałem Pani zapytanie o polecenie szkoły jazdy w Gdyni. Może jestem mało obiektywny w tej kwestii gdyż jestem właścicielem ELKA SCHOOL w Gdyni :) ale mogę Panią zapewnić, że jeżeli zdecyduje się Pani właśnie na naszą szkołę to zrobimy wszystko aby była Pani zadowolona z naszych usług, nauczyła się bezpiecznej jazdy. Pozdrawiam serdecznie i zapraszamy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba wybiorę elka school. Myślę że wyższa cena coś oznacza, a to chyba najbardziej znana szkola w Gdyni
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
WItam tak jak pisałem, zrobimy wszystko aby byłą Pani zadowolona :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

Czy nauka chińskiego jest trudna (5 odpowiedzi)

Jak w temacie. Czy język chiński jest bardzo trudny do nauki?

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

do góry