Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Lubię To! wątek zamknięty Kiedy restauracja :) ? Dobrze chociaż , ze zmieniliście lokalizacje na...
~Maciol
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 stycznia 2012

bardzo smaczne jedzonko wątek zamknięty Uwielbiam wasze jedzenie i bd zamawiala niemal codziennie, fajnie, ze...
~Martyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 stycznia 2012

Na dworcu w Koluszkach jest lepsze jedzenie wątek zamknięty Zamówiłem wczoraj: makaron z wieprzowiną, skrzydełka, omlet z wieprzowiną...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 stycznia 2012

Srednio wątek zamknięty Wszystko na początku było wysmienite, a teraz coraz gorzej. Coraz gorzej ze...
~Jacek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 stycznia 2012

Kiedyś było pysznie, teraz jest porażka. wątek zamknięty Kiedy pierwszy raz skorzystałem z Thai Way, byłem zachwycony - kuchnia bliska...
~Marcin K.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 grudnia 2011

3 x S Smacznie Smacznie Smacznie wątek zamknięty Polecam Państwu z czystym sumieniem ten punkt. Mają zawsze świeże i bardzo...
~Angela
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 września 2011

Rewelacja wątek zamknięty Jedzonko pycha :-) Zarówno na ostro jak i na słodko. Polecam każdemu,...
~Kotqa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 września 2011

Zawiedlismy sie wątek zamknięty Witam, od dluzszego czasu nosilem sie z zamiarem sprobowania propozycji Thai...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2011

Pysznie i Egzotycznie :) wątek zamknięty Polecam gorąco!!!
~Beti
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2011

POLECAM! wątek zamknięty gorąco polecam, jestem fanką kuchnii azjatyckiej i thai way bistro spełnił...
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2011

Wyjątkowe w Gdyni jedzenie. Miła obsługa wątek zamknięty Azjatyckich obiektów gastronomicznych mamy coraz więcej. Gorzej z jakością...
~Smakosz Azjatyckich Frykasów
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2011

BARRRDZO DOBRE, OUI wątek zamknięty delicje i dzikość serca! jestem zwolennikiem zielonego i czerwonego curry;...
~SŁAWEK
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 maja 2011

PORAŻKA wątek zamknięty Pomijając to że pomylili zamówienie to jedzenie jest poprostu kiepskie....
~Marcin
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 marca 2011

super! wątek zamknięty Super knajpka z jedzeniem na wynosc. Bardzo polecam!
~kuna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 lutego 2011

Smaczne wątek zamknięty Jedzenie bardo smaczne i mało spotykane. Obsługa miła i czas oczekiwania nie...
~Majka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 lutego 2011

Naprawdę warto wątek zamknięty Pyszne jedzenie i przyjemna i szybka obsługa. Na pierwszy rzut oka ceny mogą...
~kasia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 lutego 2011

Super jedzonko !!! wątek zamknięty Nie bede sie tu za bardzo rozpisywal...Nic dodac nic ujac, po prostu...
~wojtek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 stycznia 2011

klientxxx - opinia wątek zamknięty Naprawde dobre jedzenie! No cos takiego dlugo bylo czekac! POLECAM!!!
~klientxxx
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 stycznia 2011

Naprawdę godne polecenia!! wątek zamknięty Zamawiałem niedawno jedzenie z Thai Way Bistro na telefon. Jedzenie...
~Student Mateusz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 stycznia 2011

Co to k***a jest ?! O_o wątek zamknięty Najpierw to co można ocenić pozytywnie: Czas oczekiwania był normalny. Ceny...
~Marcin
4

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 grudnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry