Tat Studio

Studia tatuaży

Gdańsk, gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 43

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mariusz - ocena Od 21 lat jestem ich klientem. Dagmara, Jarek i ich ekipa sterylnie w 100%...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 1 marca 2024

Ela tvN - opinia wątek zamknięty Mega studio :) i obsługa i atmosfera rewelka ;) Od mojego pierwszego...
~Ela tvN
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2020

Wojtek - opinia wątek zamknięty Najlepsze studio w Trójmieście, obsługa na najwyższym poziomie, super atmosfera
~Wojtek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2020

masakra i żenada wątek zamknięty brak mi słów- podejscie do klienta pozostawia conajmniej duuuuuużo do...
~Marek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 września 2019

Najlepsze studio w mieście. wątek zamknięty Polecam serdecznie. Korzystałam wielokrotnie, higiena, pełen profesjonalizm,...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2017

The best wątek zamknięty Polecam Jacka, cały rękaw i łyda z****iście, masa szczegółów wykonana z...
~Alan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 czerwca 2017

super! wątek zamknięty Robiłam u Jacka już 3 tatuaże i nie zmieniłabym go na innego tatuażystę!...
~Długowłosa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 lipca 2016

Najlepsze studio tatuażu wątek zamknięty Jeśli się dziargać to tylko u nich,super atmosfera,profesjonalizm wszystkich...
~Adamek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 marca 2016

Do Anety wątek zamknięty Ciężko mi uwierzyć w komentarz zamieszczony poniżej. Znam to studio od...
~Adalena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 marca 2016

Aneta - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo niezadowolona.We wrześniu na swoje urodziny,wymarzyłam sobie...
~Aneta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 marca 2016

POLECAM!!! wątek zamknięty Profesionalna obsługa, bardzo miła obsługa. Jednym słowem super studio....
~Wojtek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 września 2015

najlepsze studio tatuazu w Europie wątek zamknięty robiłam tatuaz dwa razy ,za każdym razem u dagmary i polecam serdecznie. Wzóz...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2014

TAT STUDIO wątek zamknięty Co tu gadać jak tatuaż tylko u Nich........i jeszcze jedno, klimat w studiu...
~Tomek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 czerwca 2014

braniewo - opinia wątek zamknięty serdecznie polecam to studio!!! podejscie do klienta, fachowosc, talent,...
~braniewo
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lutego 2014

profesjonalnie i idealnie wątek zamknięty Bardzo profesjonalny stosunek do klienta: wysoka kultura, higieniczne...
~Dee
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 stycznia 2014

:) wątek zamknięty Tatuuję się od wielu lat, od zawsze w tym samym studio, niezmiennie...
~Zuza_Gd
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 grudnia 2013

masówka wątek zamknięty niestety dla pani Dagmary i pani Jareczka poświęcić 5min na rozmowe o...
~Jarek S.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 czerwca 2013

Najsympatyczniejsi, najbardziej pomocni, niesamowici ARTYŚCI! wątek zamknięty Byłem na dwóch tatuażach, z czego jeden cover. POLECAM Z CAŁEGO SERCA....
~Artur
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 maja 2013

Alicja - opinia wątek zamknięty pełen profesjonalizm.
~Alicja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 marca 2013

Mega wątek zamknięty Myślę ze nie ma lepszego studia w trójmieście Jarek jest prze h** dobry w...
~macjan
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 stycznia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
53

postów

53

wątków

do góry