Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Daria - opinia wątek zamknięty Moja córka uczęszczała do żłobka dwa pełne lata. Jestem bardzo zadowolona....
~Daria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 listopada 2019

Tęczowy zakątek wątek zamknięty Byłam umowiona z ową Panią Dyrektor, gdy dotarłyśmy na miejsce jej nie było...
~Natalia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 czerwca 2018

przemiła atmosfera! wątek zamknięty Córka chodziła niecały rok. Uwielbiała tam chodzić! Ciocie przemiłe jak i...
~Mama Oliwki
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 października 2016

Polecam wątek zamknięty Witam, Moje odczucia odnośnie żłobka są pozytywne. Córka chodzila do starszej...
~Justyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 września 2016

Jak w domu wątek zamknięty Z wielkim żalem opuściliśmy Tęczowy Zakątek, Córka uczęsczała tam przez ponad...
~Marzena
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 września 2015

Tęczowy zakątek - teraz wątek zamknięty Witam, czy ktoś coś wie na temat żłobka Tęczowy Zakątek, jak to wygląda...
~Ewcia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 października 2015

stokrota - opinia wątek zamknięty długo zastanawiałam się czy córkę oddać do żłobka, podjęłam taką decyzję...
~stokrota
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 stycznia 2013

Bardzo polecam wątek zamknięty Nasz synek zaczął chodzić do tego żłobka dokładnie rok temu, wraz z żoną...
~Tata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 lipca 2012

P O L E C A M wątek zamknięty Polecam z czystym sumieniem wszystkim rodzicom! Ciocia Asia i Aga, to...
~Mama
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 czerwca 2012

opinia wątek zamknięty Mój synek również uczęszczał do tego żłobka. Niestety z uwagi na liczne...
~mama
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 stycznia 2012

Polecam wątek zamknięty Moja córeczka chodzi do Akademii od ponad roku, codziennie biegnie do żłobka...
~chemik
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 listopada 2011

polecam wątek zamknięty Mój syn zaczął chodzić do żłobka w połowie roku było to jedyne miejsce do...
~mama
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 maja 2011

Polecam wątek zamknięty Nie umiem napisać jak było kiedyś, ale dokładnie niedawno mój mały synek...
~mama
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry