Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Odradzam wątek zamknięty Zdecydowanie odradzam wizytę w tym warsztacie. Ceny bardzo wysokie,...
~BR
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2015

polecam firme wątek zamknięty Naprawiałem auto moje marki Nissan hamulce wykonano fachowo
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 października 2014

... wątek zamknięty Tego pseudo mechanika nie ma co polecać. Jak warsztat prowadził jego ojciec...
~Wiktor
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 września 2014

Kowalski - opinia wątek zamknięty NIE POLECAM TEGO MECHANIKA. NIE WIEM SKĄD POZYTYWNE OPINIE NA JEGO TEMAT....
~Kowalski
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2014

Ocena negatywna wątek zamknięty Nie polecam tego mechanika. Nie wiem skąd pozytywne opinie na jego temat....
~Kowalski
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2014

może być wątek zamknięty Mieszkam niedaleko i naprawiam tam samochody moje i rodziny. Co do fachowości...
~Marek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 stycznia 2013

Uwaga na ceny!!!! wątek zamknięty Uwaga na ceny przed pracą podał cenę 80 zł za robociznę, po pracy żądał 180zł
~Ryszard
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lutego 2012

Polecam firme fachowo usługa wykonana i terminie ,przejazdem przyjechałem z warszawy wątek zamknięty nawalił układ wydechowy .Polecam firme fachowo usługa wykonana i terminie
~grzes
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 marca 2011

fachowo sprawnie mozna zakupic układy wydechowe wątek zamknięty tłumiki fabryczne ceny lewacyjne układ wydechowy fiat
~Adam
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 października 2010

Polecam z czystym sumieniem wątek zamknięty Pospawanie osłony katalizatora zrobione od ręki w sobotę. Dobry kontakt....
~Michał G
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 czerwca 2010

bardzo szybko wątek zamknięty Zostawiłam auto o godzinie 11, bez wcześniejszego umawiania się, a o 13 było...
~Ola
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 marca 2010

Bardzo miła i fachowa obsługa wątek zamknięty Szybko, części na miejscu w 30 min miałam zrobione auto :) polecam i ceny tez...
~Ania
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2009

Świetny i profesjonalny serwis wątek zamknięty Szybko, bardzo tanio chyba najtaniej w trójmieście
~Nikt
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 grudnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
14

postów

13

wątków

do góry