Widok

Trzaska: Betoniarka to stan upojenia, kiedy jest ci wszystko jedno

Opinie do artykułu: Trzaska: Betoniarka to stan upojenia, kiedy jest ci wszystko jedno.

- Wojtek Smarzowski rzucił nam na starcie hasło: "betoniarka". Jeśli dużo pijesz, wiesz, o co chodzi. To taki stan upojenia alkoholowego, że jest ci już wszystko jedno, ale wszystko jakoś się kręci. Szukałem tego stanu w muzyce - mówi Mikołaj Trzaska, autor muzyki do filmu Wojciecha Smarzowskiego "Pod Mocnym Aniołem", który walczy w Gdyni o Złote Lwy. Poniżej w ramce przedstawiamy listę nagród pozaregulaminowych przyznanych na piątkowej "Małej Gali".Borys Kossakowski: Od czego zacząłeś ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Matko

Samo ogladnięcie zwiastuna "Pod Mocnym Aniołem" doprowadza do zawrotu głowy bez wypicia kropelki czystej.
Ale "Miasto 44" muszę zobaczyć !
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

umieją robić filmy tylko o pijakach?

moja znajoma ma rentę 'na" chorobę alkoholową i z niej pije non stop

inna znajoma- ma SM i brakuje jej niecałego roku do stażu pracy, by otrzymać rentę, ZUS odmówił ( wychowywała kilkoro dzieci i nie pracowała wtedy)

jednak w RP jest kult pijaństwa
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

...bo ten kraj na trzeźwo...

...jest nie do zaakceptowania!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6

Pod mocnym aniołem - najsłabszy film Smarzowskiego.

Dołączyli do polityki za 30 zł i i tak nikt nie chciał oglądać.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

Trzaska rozwalił powrót Miłości

taka prawda.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 9

Sądząc po liczbie nagród to nagrodzono wszystkie filmy

No i mamy najlepszą kinematografię na świecie.
To ja przyznaję nagrodę organizatorom festiwalu - Złotego celebrytę, żeby im także nie było smutno.

P.S. Jakie było menu?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

artysty

Celowo przez male "a".
Nie no spoko "jak robisz film to jestes unurzany w stolcu (...), a potem przychodza ludzie w garniturach, z innej bajki." - sam jestes z innej bajki. Czasami zastanawia mnie czy w ogole istnieje jakas granica odrealnienia "artystof". Rany... jakiez zyciowe poswiecenie dla sztuki, no siasc i plakac nad losem kontemplujacego artysty.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nie spię w nocy

Bo Mikołaj Trzaska
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Gratulacje !!

Film może faktycznie taki sobie, ale muzyka jest naprawdę powalająca i klimatyczna.
Brawo Mikołaj
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry