Vektra Ośrodek Szkolenia Kierowców

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Grzegorza Piramowicza 1/2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Najlepsza instruktorka-AGNIESZKA!!!! wątek zamknięty Lepiej nie mogłam trafić! Agnieszka jest doskonałym instruktorem,który dzięki...
~Ula
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 czerwca 2017

Marzena kat.D wątek zamknięty Witam przyszłych kursantów! Jeżeli w chwili obecnej szukacie Państwo Ośrodka...
~Marzena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 czerwca 2017

kat C wątek zamknięty Dziekuje panu Ryszardowi i Maciejowi za perfekcyjne przygotowanie do...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 czerwca 2017

Kat C, C+E, kwalifikacja wątek zamknięty W OSK VEKTRA odbyłem szkolenia na kategorię C, C+E oraz kwalifikację, które...
~M
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 maja 2017

Kat.C +E wątek zamknięty W kwietniu robiłem kurs na kat.C+E, moim instruktorem był Pan Szymon...
~Mariusz Poskrop
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 maja 2017

Super szkoła wątek zamknięty Dziękuję panu Adrianowi i paniom z biura za szybki, skuteczny kurs!! Egzamin...
~Pavel A.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2017

Wojciech - opinia wątek zamknięty PISZE Z WIELKIM PODZIĘKOWANIEM DLA PANA RYSZARDA RUNOWSKIEGO który w bardzo...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2017

C+E wątek zamknięty Polecam tylko i wyłącznie Pana Szymona zdasz egzamin na 100%. Przygotujesz...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2017

najlepsza wątek zamknięty Najlepsza szkoła jazdy....instruktor Pan Szymon ...odpowiedni człowiek na...
~Beata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 marca 2017

Gorąco polecam Panią Agnieszke jako instruktorkę... wątek zamknięty Pani Agnieszka była moją 4 instruktorką. Wyróżniła się przede wszystkim...
~Tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 marca 2017

Kat C+E polecam Ośrodek Vektra Pan Szymon Najlepszy Instruktor !!!!! wątek zamknięty Pisze z WIELKIM PODZIĘKOWANIEM DLA PANA SZYMONA KIEDROWSKIEGO !!! Który w...
~Krystian
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 marca 2017

kat. C wątek zamknięty witam, szkoła jak i instruktorzy profesjonalni. bardzo dobry sposób...
~sylwester
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 marca 2017

Kat C i C+E wątek zamknięty Bardzo polecam szkola profesjonalnie podchodzi do nauki. Pan Rysiu nie...
~Karol Nartowski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 marca 2017

Vektra- polecam p.Agnieszke wątek zamknięty Bardzo polecam! W szczególności P. Agnieszka Łempicka, najlepsza, mimo...
~3221
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 stycznia 2017

Kat c + ce + kwp ;) wątek zamknięty Wielkie podziękowania dla najlepszego instruktora w trójmieście czyli...
~ŁUKASZ GDYNIA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 grudnia 2016

Pozdrawiam wątek zamknięty Polecam ten OSK. Pani Agnieszka ma doskonałe podejście do kursanta....
~Jakub Pierogi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 grudnia 2016

Dodatkowe jazdy wątek zamknięty Miałam kilka podejść, za każdym razem na mieście nie zdawałam bo zapominałam...
~Leo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 grudnia 2016

Kurs na instruktora nauki jazdy kat. B wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z odbytego kursu na instruktora. Egzamin zdałam bez...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 listopada 2016

Jestem na tak ! wątek zamknięty Właśnie ukończyłam kurs i jestem pod mega wrażeniem.Duży plus to e-learning,...
~ELIZA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 listopada 2016

kurs na kat. B wątek zamknięty Bardzo polecam OSK Vektra, w szczególności Pana Sławka jako instruktora....
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 listopada 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
186

postów

175

wątków

do góry