Vektra Ośrodek Szkolenia Kierowców

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Grzegorza Piramowicza 1/2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kat. B wątek zamknięty Świetna szkoła, bardzo dużym plusem jest e-learning dzięki któremu można...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 listopada 2016

KURS NA INSTRUKTORA NAUKI JAZDY wątek zamknięty Ukończyłam kurs na instruktora nauki jazdy w OSK "Vektra". Wybrałam tą szkołę...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 listopada 2016

Kurs na kat.B wątek zamknięty POLECAM OSK ,,VEKTRA'' kurs rozpoczęłam w wakacje, teorii uczyłam się...
~DOMINIKA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 października 2016

Kurs na instruktora nauki jazdy wątek zamknięty robiłam taki kurs właśnie w Vektrze i szczerze polecam. Bardzo profesjonalna...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 października 2016

Kategoria C wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usług tej szkoły a najbardziej z profesjonalnego i...
~Daniel
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 września 2016

kat. A - polecam ten OSK wątek zamknięty Po przebytym kursie, jedyna ocena jaką mogę wystawić dla szkoły to 6+ za...
~agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2016

Egzamin za 1 razem wątek zamknięty Właśnie jestem po egzaminie na instruktora nauki jazdy. Doskonale...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 lipca 2016

Instruktorzy kateorii prawa jazdy wątek zamknięty Wychodzi na to że w tej szkole jest tylko pan Szymon który jak widać jest...
~absolwentkam
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 lipca 2016

Polecam na kat.A wątek zamknięty Polecam ośrodek, Pan Szymon Kiedrowski bardzo dobrze potrafi przygotować...
~Wilku
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 lipca 2016

Kategoria C wątek zamknięty Szczerze polecam. Egzamin zdany za pierwszym razem. Instruktor Pan Szymon...
~Patryk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 czerwca 2016

Kategoria A wątek zamknięty Najlepsza szkoła w Trójmieście!!! Polecam!!! Po nauce w innej trójmiejskiej...
~Halina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 czerwca 2016

kat. AM wątek zamknięty Bardzo dobre przygotowanie do kat. AM. Polecam w szczególności P.Szymona...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 czerwca 2016

Andrzej - opinia wątek zamknięty Podziękowania za profesjonalne przygotowanie Mnie do egzaminu kat. C i C+E....
~Andrzej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2016

Najlepszy OSK w trójmieście! wątek zamknięty Gorąco polecam skorzystanie z usług tego ośrodka do szkolenia kierowców....
~Adrian Michajłowski
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2016

Kategoria C+E, NAJLEPSZY INSTRUKTOR MACIEK wątek zamknięty Gorąco polecam naukę jazdy VECTRA a w szczególności instruktora Maćka!...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2016

Najlepszy OSK w Trójmieście wątek zamknięty Najlepszy OSK do którego mogłem trafić. Jazdy miałem z najbardziej cierpliwym...
~ŁUKASZ
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lutego 2016

C i C+E wątek zamknięty Jestem z Gdyni i brałem dodatkowe jazdy po Gdańsku z Panem Szymonem. I to mi...
~Mariusz
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 stycznia 2015

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Świetne przygotowanie do egzaminu, indywidualne podejście do kursanta...
~Sandra
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

prawo jazdy kat. C wątek zamknięty Chciałbym bardzo podziękować panu Szymonowi z OSK VEKTRA za profesjonalne...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 stycznia 2016

Instruktor wątek zamknięty Polecam szkołę. Uczyłem się w niej na instruktora jazdy i zdałem za pierwszym...
~Adam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
186

postów

175

wątków

do góry